Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Květinová svatba - přání k výročí svatby

Růže jsou krásné, protože kvetou,
Ale jsou nestálé, protože blednou.
Nechte svou lásku růst,
ať trvá věčně a nepomine!


Text gratulace Květinová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání není sen. Podívejte se též na Gratulace pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Květinová svatba s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Květinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Květinová svatba, přání k výročí svatby, Květiny, k narozeninám, humorné, pro sportovkyni a sportovkyni

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sportovkyni, horolezce, miláčka, dědečka, chlapy, muzikanta, chlapečka, tátu, kněze, bráchu, nejlepšího kamaráda, zahrádkáře, snachu, manžela, nadřízeného, partnera, strýce, vnuky, motorkáře, expartnery, přátele, zetě, lékaře, profesory, havíře, cestovatele, babičku, dědu, rybáře, kluky nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: k narozeninám, humorné, vtipné, K výročí svatby, elektronické, Květinová svatba, originální, ecards, animované, narozeninové, přání, gratulace, sms, přáníčko, oslava, 2024, ke stažení, animace, miláčka, zdarma, K výročí svatby, přáníčka, dětské, mms, veršované, online, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů