Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Květinová svatba - přání k výročí svatby

Růže jsou krásné, protože kvetou,
Ale jsou nestálé, protože blednou.
Nechte svou lásku růst,
ať trvá věčně a nepomine!


Přáníčko Květinová svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání není sen. Podívejte se též na SMS přání pro kamaráda. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ppo babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Květinová svatba můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Květinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko květinová svatba

dort výročí padesát, květinová svatba, přání k výročí svatbyKvětinová svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, zdarma, přáníčko, pro vnuky a vnuky

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, kustody, syna, kolegy, tchyni, muže, lékaře, prarodiče, havíře, dospělé, miláčka, zahradníka, cestovatele, vedoucího, profesorky, vedoucí, otce, horolezce, paní učitelku, šéfovou, věřící, golfisty, slečnu, pradědu, dceru, tenistky, nejlepšího kamaráda, štamgasty, skauty, slečny nebo pro partnerku.


Klíčová slova: zdarma, přáníčko, Květinová svatba, mms, blahopřání, pohlednice, Květinová svatba, ke stažení, gif, dětské, veršované, animované, texty, elektronické, 2024, přáníčka, text, animace, syna, sms, k narozeninám, narozeninové, gratulace, vtipné, nejhezčí, oslava, přání


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů