Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Květinová svatba - přání k výročí svatby

Růže jsou krásné, protože kvetou,
Ale jsou nestálé, protože blednou.
Nechte svou lásku růst,
ať trvá věčně a nepomine!


Text Květinová svatba patří do sekce K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání není sen. Podívejte se též na Blahopřání Lásko moje. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Ježíška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Květinová svatba? Pak se o něj podělte s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Květinová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Květinová svatba, přání k výročí svatby, Tulipány, pohlednice, verše, pro tchána a tchána

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, zahrádkáře, maminku, pejskaře, kamarády, otužilce, manžela, otce, dospělé, syna, neteř, muzikanta, rockera, nejlepšího kamaráda, zetě, maséry, hasiče, hokejisty, sestru, manželku, havíře, kluky, přítele, myslivce, tetu, basketbalisty, golfisty, puberťáka, sportovce, strýce nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: pohlednice, verše, vtipné, básnička, 2023, zdarma, gratulace, originální, online, elektronické, Květinová svatba, animace, texty, text, gif, přáníčko, nejhezčí, mms, maminku, obrázky, veršované, Květinová svatba, narozeniny, k narozeninám, sms, humorné, přání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů