Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Rubínová svatba - přání k výročí svatby

Jste úžasný pár,
Přejeme Vám k rubínovému výročí!
Ať máte mnoho štěstí,
a Vám slunce svítí každý den,
a Vaše láska trvá věčně!


Blahopřání Rubínová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Den žen. Podívejte se též na Blahopřání Má drahá kočičko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Rubínová svatba sdíleli se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Rubínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Rubínová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, k narozeninám, ke stažení, pro tchána a tchána

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, syna, seniory, děvčátko, pradědu, kamarádku, synovce, holčičky, kamarády, sestru, babičku, partnera, sportovce, havíře, turisty, kolegy, otce, slečny, myslivce, prarodiče, trenéry, neteř, prababičku, strýce, kamioňáka, dívky, otužilce, milenku, kuchaře, holky nebo pro učitelky.


Klíčová slova: k narozeninám, ke stažení, dětské, animace, animované, obrázky, humorné, Rubínová svatba, texty, mms, elektronické, oslava, online, přání, sms, zdarma, přáníčko, text, seniory, Rubínová svatba, narozeninové, pohlednice, blahopřání, gif, přáníčka, verše, narozeniny


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů