Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Rubínová svatba - přání k výročí svatby

Jste úžasný pár,
Přejeme Vám k rubínovému výročí!
Ať máte mnoho štěstí,
a Vám slunce svítí každý den,
a Vaše láska trvá věčně!


Text gratulace Rubínová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Den žen. Podívejte se též na Přání pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace 18 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Rubínová svatba sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Rubínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko rubínová svatba

prsten k výročí, rubínová svatba, přání k výročí svatbyRubínová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, originální, ke stažení, pro dospělé a dospělé

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, bratrance, vodáka, včelaře, fotbalisty, nejlepšího kamaráda, tchána, vnučku, spolupracovníky, prababičku, seniory, vojáka, manželku, tchyni, podřízené, šéfku, kamioňáka, bafunáře, muže, strýčka, sestru, tenisty, nejlepší kamarádku, cestovatele, zeťáka, přítelkyni, důchodce, kamarádku, geokeškaře, maminku nebo pro vojáky.


Klíčová slova: originální, ke stažení, animace, Rubínová svatba, pohlednice, Rubínová svatba, texty, přáníčko, blahopřání, sms, verše, oslava, 2024, gif, 2024, přání, nejhezčí, dětské, vodáka, obrázky, ecards, vtipné, zdarma, k narozeninám, přáníčka, elektronické, básnička


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů