Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Rubínová svatba - přání k výročí svatby

Jste úžasný pár,
Přejeme Vám k rubínovému výročí!
Ať máte mnoho štěstí,
a Vám slunce svítí každý den,
a Vaše láska trvá věčně!


Přáníčko Rubínová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Den žen. Podívejte se též na Blahopřání Roztomilý zajíček. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Rubínová svatba se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Rubínová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko rubínová svatba

Růže pro ženu, rubínová svatba, přání k výročí svatbyRubínová svatba, přání k výročí svatby, Kytice, k narozeninám, blahopřání, pro zaměstnance a zaměstnance

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zaměstnance, chlapy, slečnu, šéfovou, kustody, ženu, maséry, nejlepší kamarádku, nejlepšího kamaráda, zeťáka, bráchu, otužilce, sestřenici, skauty, motorkáře, kamarády, pionýry, švagrovou, keškaře, prarodiče, vodáka, tchyni, muzikanta, děti, letce, nadřízeného, seniory, ségru, trenéry, přátele nebo pro havíře.


Klíčová slova: k narozeninám, blahopřání, verše, veršované, 2024, text, online, narozeniny, animace, básnička, vtipné, narozeninové, ecards, přáníčka, pohlednice, Rubínová svatba, přáníčko, elektronické, slečnu, gif, oslava, obrázky, K výročí svatby, Rubínová svatba, zdarma, texty, 2024


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů