Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Smaragdová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
smaragdoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte blahopřání k padesátému pátému výročí svatby!


Blahopřání Smaragdová svatba patří do kategorie K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 20 let. Podívejte se též na Přáníčko k výročí. Mohlo by vás také zajímat Nezáleží na blahopřání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Smaragdová svatba můžete sdílet s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Smaragdová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženě přineste pěknou kytici květin (gerbery, růže, karafiáty). Mužům (kteří neabstinují) darujte degustační sadu světových rumů či whisky.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko smaragdová svatba

dort výročí šedesát, smaragdová svatba, přání k výročí svatbySmaragdová svatba, přání k výročí svatby, Růžička, ke stažení, nejhezčí, pro fotbalisty a fotbalisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro fotbalisty, ségru, babičku, spolužáky a spolužačky, ženu, manžela, podřízené, včelaře, vnučku, trenéry, myslivce, zetě, syna, chlapečka, tchána, sourozence, rockera, bratra, zahrádkáře, letce, teenagery, přítelkyni, šéfa, kamarádku, skauty, muzikanta, dědečka, dědu, maminku, havíře nebo pro snachu.


Klíčová slova: ke stažení, nejhezčí, gratulace, humorné, verše, 2024, přáníčka, přání, K výročí svatby, texty, gif, ecards, online, mms, básnička, k narozeninám, text, veršované, babičku, narozeniny, animace, 2024, dětské, K výročí svatby, přáníčko, originální, sms


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů