Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Smaragdová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
smaragdoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte blahopřání k padesátému pátému výročí svatby!


Přáníčko Smaragdová svatba je v kategorii K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 20 let. Podívejte se též na Gratulace malému děcku. Mohlo by vás také zajímat Přání malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Smaragdová svatba se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Smaragdová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace k výročí svatby, přáníčko smaragdová svatba

prsten k výročí svatby, smaragdová svatba, přání k výročí svatbySmaragdová svatba, přání k výročí svatby, Kytice, přání, texty, pro bratrance a bratrance

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, dívky, kustody, pejskaře, dědečka, strýce, golfistu, ženy, partnera, dceru, dětičky, malé děti, slečnu, partnerku, vojáka, bafunáře, dospělé, dívku, profesory, mámu, ženu, ředitele, dvojčata, vnoučata, babičku, neteř, kamarádku, basketbalisty, chlapy, učitelky nebo pro elektrikáře.


Klíčová slova: přání, texty, text, básnička, Smaragdová svatba, narozeninové, veršované, přáníčka, K výročí svatby, oslava, humorné, přáníčko, originální, 2024, animované, Smaragdová svatba, elektronické, mms, kustody, obrázky, animace, dětské, sms, k narozeninám, 2024, ecards, verše


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů