Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Smaragdová svatba - přání k výročí svatby

Manželství není trest,
smaragdoví oslavenci to vědí,
že žijí bez nesnází,
a milují se mnoho let.
Přijměte blahopřání k padesátému pátému výročí svatby!


Text Smaragdová svatba se nachází v sekci K výročí svatby

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 20 let. Podívejte se též na Přání Veselé Vánoce. Mohlo by vás také zajímat Gratulace roztomilý zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Smaragdová svatba? Potom se o text podělte s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání k výročí svatby?

Smaragdová svatba, přání k výročí svatby, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání k výročí svatby) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženu určitě potěší květina.

Smaragdová svatba, přání k výročí svatby, Svázaná kytice, Smaragdová svatba, animované, pro vnuky a vnuky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnuky, kytaristu, mistra, lesníka, šéfa, vinaře, holky, účetní, vnoučata, kluky, vedoucího, slečny, otužilce, skauty, švagrovou, dědečka, kněze, cestovatele, milence, učitele, syna, expartnery, cyklisty, elektrikáře, švagra, turisty, zetě, kámošky, vedoucí, spolužáky a spolužačky nebo pro podřízené.


Klíčová slova: Smaragdová svatba, animované, básnička, Smaragdová svatba, narozeniny, gratulace, ke stažení, mms, zdarma, gif, humorné, text, K výročí svatby, obrázky, sms, narozeninové, ecards, 2023, mistra, přáníčko, veršované, vtipné, k narozeninám, pohlednice, K výročí svatby, přání, blahopřání


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů