Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
posílám Ti přáníčko,
ať jsi zdravá, šťastná,
a jsi na světě ráda!


Text Milá maminko se nachází v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání a Sudičky. Podívejte se též na Blahopřání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Milá maminko s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Milá maminko, přání ke dni matek, Růže, přání, ke stažení, pro kuchaře a kuchaře

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kuchaře, zaměstnance, manželku, otužilce, golfisty, nadřízené, chlapa, manžela, chlapy, včelaře, mámu, kamarády, tchána, kluky, přátele, učitelky, vnučku, švagrovou, bráchu, profesory, dívku, tatínka, paní učitelku, pionýry, dvojčata, hokejisty, keškaře, prarodiče, holčičku, štamgasty nebo pro vedoucího.


Klíčová slova: přání, ke stažení, básnička, narozeninové, přáníčko, veršované, online, verše, zdarma, gratulace, Milá maminko, sms, 2023, vtipné, gif, k narozeninám, blahopřání, ecards, manželku, pohlednice, 2023, animace, oslava, přáníčka, dětské, nejhezčí, narozeniny


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů