Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
posílám Ti přáníčko,
ať jsi zdravá, šťastná,
a jsi na světě ráda!


Přáníčko Milá maminko je v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání a Sudičky. Podívejte se též na Gratulace pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Přání Pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Milá maminko sdílet s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Milá maminko, přání ke dni matek, Kytice, animované, Ke dni matek, pro učitelky a učitelky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitelky, nejlepšího kamaráda, skauty, kámošky, bratrance, sportovce, přítelkyni, zaměstnance, muzikanta, kolegyni, turisty, keškaře, kámoše, bratra, vnoučata, mámu, vinaře, vnuka, kněze, lesníka, seniory, muže, věřící, synovce, nejlepší kamarádku, bráchu, nadřízené, dceru, chlapy, hokejisty nebo pro sestřenici.


Klíčová slova: animované, Ke dni matek, Ke dni matek, obrázky, k narozeninám, narozeninové, pohlednice, text, zdarma, mms, elektronické, ecards, nejhezčí, vtipné, texty, oslava, narozeniny, 2023, skauty, humorné, originální, básnička, Milá maminko, gratulace, animace, sms, ke stažení


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů