Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milá maminko - přání ke dni matek

Moje milá maminko,
posílám Ti přáníčko,
ať jsi zdravá, šťastná,
a jsi na světě ráda!


Text Milá maminko se nachází v kategorii Ke dni matek

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání a Sudičky. Podívejte se též na Přáníčko pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Přání dovolená začíná. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Milá maminko můžete sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke dni matek?

Milá maminko, přání ke dni matek, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke dni matek) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke dni matek, přáníčko milá maminko

maminka s dítětem, milá maminko, přání ke dni matekMilá maminko, přání ke dni matek, Růže, narozeninové, elektronické, pro bráchu a bráchu

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, kněze, tetu, hokejisty, skauty, děti, syna, ženu, chlapce, kolegy, kámoše, seniory, malé děti, vnučku, profesory, partnera, ségru, maminku, účetní, zetě, dětičky, otužilce, šéfku, vnuky, vnoučata, fotbalisty, přítele, rybáře, štamgasty, nejlepší kamarádku nebo pro chlapy.


Klíčová slova: narozeninové, elektronické, dětské, přáníčko, verše, veršované, oslava, narozeniny, online, přáníčka, animace, texty, básnička, nejhezčí, animované, mms, Milá maminko, vtipné, tetu, gratulace, pohlednice, zdarma, ke stažení, originální, Milá maminko, sms, blahopřání


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů