Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adam - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Adame,
proto tady přáníčko máme:
hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Text gratulace Adam je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Blahopřání ke svátku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Tento text (Adam) můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adam, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Adam, přání ke svátku, Kytice, <strong>Ke svátku</strong>, ke stažení, pro tatínka a tatínka

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, tetu, bráchu, hokejisty, prarodiče, dvojčata, tátu, slečnu, účetní, fotbalisty, sportovce, kámošky, horolezce, strejdu, děvče, kuchaře, faráře, bafunáře, děti, nadřízené, švagrovou, nejlepšího kamaráda, dětičky, ředitelku, keškaře, tenistky, otužilce, muže, vnučky, dědu nebo pro myslivce.


Klíčová slova: Ke svátku, ke stažení, veršované, básnička, přání, Adam, humorné, přáníčka, 2023, 2023, animované, text, ecards, obrázky, narozeninové, k narozeninám, pohlednice, nejhezčí, bráchu, elektronické, Ke svátku, přáníčko, mms, animace, vtipné, sms, oslava


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů