Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Adam - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Adame,
proto tady přáníčko máme:
hodně zdraví, hodně štěstí,
budem Ti vždy držet pěsti.


Blahopřání Adam se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Každého to jednou čeká. Podívejte se též na Přání pro Adama. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro každého. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Adam se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Adam, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Adam, přání ke svátku, Růže, přáníčko, básnička, pro podřízené a podřízené

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, puberťáka, slečny, zahrádkáře, hudebníky, mámu, nejlepší kamarádku, rybáře, faráře, chlapa, seniory, sestru, babičku, tchána, lékaře, pravnoučata, kluky, věřící, dívku, slečnu, chlapečka, maminku, přátele, dvojčata, pionýry, prarodiče, tchyni, tenisty, horolezce, zeťáka nebo pro malé děti.


Klíčová slova: přáníčko, básnička, přáníčka, gratulace, blahopřání, humorné, oslava, dětské, Ke svátku, k narozeninám, narozeniny, verše, texty, mms, pohlednice, Adam, 2023, Adam, slečny, nejhezčí, sms, elektronické, text, vtipné, animované, animace, ke stažení


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů