Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Alice - přání ke svátku

Milá Alice,
k dnešnímu svátku Ti přeji,
sny, které se splní,
přátelé, kteří si pamatují,
ať máš pohodovou práci,
věrnou lásku na celý život,
štěstí, které neodchází,
brýle, které jsou růžové,
prázdniny, které nekončí,
všechno nejlepší!


Text Alice je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Cínová svatba. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k osmnáctinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Alice sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Alice, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Alice, přání ke svátku, Kytičky, přání, nejhezčí, pro děti a děti

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, babičku, podřízené, pradědu, partnera, kamarádku, vedoucí, kuchaře, trenéry, sourozence, vojáka, havíře, bráchu, vedoucího, chlapečka, dědu, vinaře, rodiče, kámošky, bratra, prarodiče, dětičky, prababičku, pionýry, malé děti, tenistky, dívky, syna, hasiče, zahrádkáře nebo pro sousedy.


Klíčová slova: přání, nejhezčí, Alice, vtipné, animace, gratulace, narozeninové, oslava, Ke svátku, narozeniny, 2023, online, humorné, animované, blahopřání, veršované, přáníčka, ke stažení, podřízené, přáníčko, mms, originální, dětské, obrázky, texty, Ke svátku, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů