Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Aneta - přání ke svátku

Štěstí, zdraví, Anet,
ať život je jak med!
Splní se Ti všechna přání,
a čeká tě jen užívání!


Blahopřání Aneta patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro sestru. Podívejte se též na Gratulace Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat Přání po roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Aneta se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Aneta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Aneta, přání ke svátku, Růžička, básnička, elektronické, pro šéfovou a šéfovou

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfovou, cestovatele, rybáře, strýčka, kolegy, babičku, šéfa, učitele, dívku, horolezce, přítele, kolegyni, sestřenici, ředitele, vnuky, pionýry, vnučku, tátu, malé děti, tenisty, hudebníky, hasiče, sestru, vnučky, milence, děvče, neteř, účetní, partnerku, holky nebo pro zaměstnance.


Klíčová slova: básnička, elektronické, ke stažení, k narozeninám, nejhezčí, animované, text, ecards, texty, animace, Ke svátku, obrázky, 2023, Aneta, humorné, dětské, narozeniny, sms, rybáře, zdarma, přáníčko, originální, veršované, vtipné, gratulace, gif, oslava


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů