Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Aneta - přání ke svátku

Štěstí, zdraví, Anet,
ať život je jak med!
Splní se Ti všechna přání,
a čeká tě jen užívání!


Text gratulace Aneta patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro sestru. Podívejte se též na Blahopřání k patnáctému výročí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jmeninám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Aneta sdíleli s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Aneta, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Aneta, přání ke svátku, Tulipány, přáníčko, <strong>Ke svátku</strong>, pro profesorky a profesorky

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, kolegy, holčičku, nejlepšího kamaráda, expartnerky, malé děti, hudebníky, bráchu, vojáka, včelaře, miláčka, turisty, zahrádkáře, zetě, pionýry, pradědu, dceru, vnučku, trenéry, vedoucí, kamarádku, spolužáky a spolužačky, snachu, basketbalisty, kluky, chlapy, keškaře, kustody, kolegyni, dvojčata nebo pro strýčka.


Klíčová slova: přáníčko, Ke svátku, text, básnička, humorné, originální, mms, online, přáníčka, sms, 2023, animace, k narozeninám, dětské, přání, texty, gratulace, ke stažení, holčičku, gif, vtipné, nejhezčí, ecards, 2023, Ke svátku, elektronické, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů