Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Anežka - přání ke svátku

Milá Anežko,
dnes máš být královnou,
odpočívej celý den,
poslechni si spoustu gratulací,
měj vše na dosah ruky,
když se podíváš na oblohu,
a řekni, co si přeješ,
dnes budeš mít všechno,
protože je to Tvůj den!
Dnes slavíš svůj svátek,
všechno nejlepší, Anežko!


Blahopřání Anežka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Porcelánová svatba. Podívejte se též na Blahopřání Mílovými kroky. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Lenku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Anežka s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Anežka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Anežka, přání ke svátku, Růžička, <strong>2023</strong>, animace, pro profesorky a profesorky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro babičku apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, vnuka, dědečka, kámoše, horolezce, pionýry, děvčátko, tátu, mistra, kněze, holčičky, slečny, vodáka, tenistky, cestovatele, chlapy, lékaře, tatínka, kustody, chlapce, turisty, letce, junáky, řidiče, pradědu, strýce, ségru, mámu, fotbalisty, kamarády nebo pro holčičku.


Klíčová slova: 2023, animace, texty, gif, Ke svátku, obrázky, zdarma, vtipné, 2023, animované, pohlednice, ecards, veršované, originální, přáníčko, narozeniny, nejhezčí, mms, dědečka, text, sms, Ke svátku, verše, narozeninové, blahopřání, humorné, elektronické


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů