Textová přání ke svátku
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Antonín se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Blahopřání Láska je víc než přátelství. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Antonín? Potom se o text podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Antonín, přání ke svátku, Růžička, k narozeninám, vtipné, pro švagra a švagra

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagra, geokeškaře, kamarády, prarodiče, pravnoučata, profesorky, hokejisty, tetu, kámoše, sourozence, sestřenici, zahrádkáře, manžela, přátele, havíře, pionýry, pradědu, holky, děti, kustody, babičku, šéfa, trenéry, podřízené, učitelky, důchodce, basketbalisty, maminku, synovce, horolezce nebo pro fotbalisty.


Klíčová slova: k narozeninám, vtipné, dětské, text, zdarma, oslava, pohlednice, 2020, přáníčka, Antonín, obrázky, elektronické, přáníčko, přání, Ke svátku, Ke svátku, básnička, verše, narozeninové, blahopřání, mms, Antonín, sms, gratulace, texty, 2020


Dnešní den (15. srpen 2020) slaví svůj svátek Hana, Mirela a Jasoň, zítra (16. srpen 2020) oslavuje jmeniny Jáchym, Abrahám a Roch, pozítří (17. srpen 2020) má svátek Petra, Záviš, Petruše a Hyacinta, 18. srpen 2020 bude mít svátek Helena, Jelena a Ena. 19. srpen 2020 bude slavit Ludvík, Luisa, Lujza a Ludvika.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Gratulace k výročí sňatku

Přání ke svatbě

Přáníčka ke kulatým narozeninám

Zamilované SMS miláčkovi

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů