Textová přání ke svátku
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text gratulace Antonín je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na SMS přání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Antonín sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Antonín, přání ke svátku, Kytice, oslava, obrázky, pro malé děti a malé děti

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, rodiče, maséry, maminku, sourozence, geokeškaře, trenéry, turisty, šéfa, pravnoučata, dědečka, holky, vnučky, profesory, sestřenici, kámoše, pradědu, vnuky, milence, tenisty, mámu, kámošky, přítele, dívky, bratrance, junáky, slečny, strýčka, havíře, syna nebo pro myslivce.


Klíčová slova: oslava, obrázky, mms, narozeniny, sms, vtipné, ke stažení, veršované, elektronické, básnička, Antonín, Ke svátku, blahopřání, narozeninové, přáníčko, přáníčka, texty, dětské, zdarma, Antonín, pohlednice, verše, 2022, přání, Ke svátku, gratulace


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Gratulace k výročí sňatku

Přání ke svatbě

Přáníčka ke kulatým narozeninám

Zamilované SMS miláčkovi

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů