Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Antonín patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přáníčko Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Kdyby ani na chleba nebylo. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Antonín s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Antonín, přání ke svátku, Růžička, <strong>Antonín</strong>, k narozeninám, pro prababičku a prababičku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prababičku, zeťáka, kamioňáka, tatínka, kámoše, děvče, teenagery, spolupracovníky, věřící, maséry, kluky, motorkáře, strejdu, sestru, vnuka, horolezce, elektrikáře, profesory, učitelky, syna, malé děti, fotbalisty, manžela, pravnoučata, strýce, sportovce, slečny, učitele, dvojčata, sestřenici nebo pro nejlepšího kamaráda.


Klíčová slova: Antonín, k narozeninám, humorné, verše, originální, obrázky, narozeninové, elektronické, Antonín, nejhezčí, 2023, oslava, text, blahopřání, vtipné, přáníčka, sms, zdarma, kamioňáka, ecards, gratulace, Ke svátku, 2023, narozeniny, Ke svátku, přáníčko, ke stažení


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů