Textová přání ke svátku
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Antonín patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Antonín sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Antonín, přání ke svátku, Tulipány, přáníčko, k narozeninám, pro švagrovou a švagrovou

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, učitele, manželku, tátu, holky, partnera, pionýry, golfisty, rybáře, profesorky, švagra, spolužáky a spolužačky, kolegy, seniory, ženy, tenisty, basketbalisty, slečny, chlapa, vnoučata, junáky, dědečka, dospělé, syna, maminku, tchána, strýce, pravnoučata, vedoucího, hokejisty nebo pro sestru.


Klíčová slova: přáníčko, k narozeninám, básnička, vtipné, přáníčka, oslava, ke stažení, verše, elektronické, 2021, pohlednice, text, veršované, narozeninové, Ke svátku, Antonín, sms, narozeniny, Ke svátku, 2021, dětské, Antonín, gratulace, mms, obrázky, zdarma


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Gratulace k výročí sňatku

Přání ke svatbě

Přáníčka ke kulatým narozeninám

Zamilované SMS miláčkovi

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů