Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Antonín patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Blahopřání Věděli jsme to. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro Moniku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Antonín) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Antonín, přání ke svátku, Růžička, humorné, nejhezčí, pro maminku a maminku

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maminku, dvojčata, kolegu, rodiče, bráchu, expartnerky, keškaře, nejlepší kamarádku, letce, strýce, kytaristu, kámošky, přátele, zetě, tenisty, nadřízeného, spolužáky a spolužačky, holčičku, švagrovou, vinaře, tenistky, učitele, šéfovou, pionýry, synovce, seniory, kněze, kamarády, golfistu, skauty nebo pro sportovkyni.


Klíčová slova: humorné, nejhezčí, přáníčko, originální, oslava, pohlednice, gif, animované, ke stažení, 2023, blahopřání, texty, k narozeninám, text, básnička, Antonín, vtipné, narozeninové, kolegu, Ke svátku, mms, narozeniny, verše, animace, online, přáníčka, sms


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů