Textová přání ke svátku
Ostatní
Antonín - přání ke svátku

Dnes máš svátek, Antoníne,
tak to řádně oslavíme!
Hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Antonín patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Šťastné a veselé. Podívejte se též na Gratulace Firemní k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Antonín sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Antonín, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženu určitě potěší květina.

Antonín, přání ke svátku, Růže, Antonín, narozeninové, pro milence a milence

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, děti, kustody, kolegy, ředitele, pravnoučata, učitele, myslivce, golfisty, tenisty, ségru, syna, turisty, partnera, šéfa, seniory, sportovce, holky, geokeškaře, děti, maséry, kamarády, spolužáky a spolužačky, dospělé, milenku, chlapce, kluky, spolupracovníky, babičku, tetu nebo pro partnerku.


Klíčová slova: Antonín, narozeninové, verše, elektronické, texty, text, Ke svátku, oslava, sms, blahopřání, přáníčko, přání, narozeniny, 2020, mms, 2020, ke stažení, gratulace, k narozeninám, Ke svátku, obrázky, Antonín, veršované, pohlednice, přáníčka, básnička


Dnešní den (2. duben 2020) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2020) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2020) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2020 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2020 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jarmila

Gratulace k výročí sňatku

Přání ke svatbě

Přáníčka ke kulatým narozeninám

Zamilované SMS miláčkovi

Tapety modelek

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů