Textová přání ke svátku
Ostatní
Barbora - přání ke svátku

Barboře chcem k svátku přát,
malý dárek jí předat.
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Barbora je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Veselé Vánoce všem. Podívejte se též na Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Texty přání k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Barbora sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Barbora, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Barbora, přání ke svátku, Kytičky, oslava, verše, pro sestřenici a sestřenici

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, holčičky, havíře, chlapa, tchána, učitelky, tatínka, přátele, tchyni, golfisty, rodiče, maséry, dceru, profesory, fotbalisty, učitele, kluky, spolužáky a spolužačky, malé děti, ségru, partnerku, expartnerky, dědečka, spolupracovníky, profesorky, šéfa, prarodiče, expartnery, syna, pravnoučata nebo pro trenéry.


Klíčová slova: oslava, verše, ke stažení, narozeninové, zdarma, texty, dětské, básnička, přáníčka, obrázky, veršované, vtipné, Ke svátku, mms, Ke svátku, gratulace, pohlednice, narozeniny, 2020, elektronické, přáníčko, sms, k narozeninám, Barbora, text, Barbora


Dnešní den (3. duben 2020) slaví svůj svátek Richard a Richarda, zítra (4. duben 2020) oslavuje jmeniny Ivana a Izidor, pozítří (5. duben 2020) má svátek Miroslava a Mirka, 6. duben 2020 bude mít svátek Vendula a Venuše. 7. duben 2020 bude slavit Heřman a Hermína.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Jiřina

Blahopřání k výročí sňatku

Texty přání ke svatbě

Blahopřání 20 let

Stýskací smsky

Přípony souborů

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů