Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Barbora - přání ke svátku

Barboře chcem k svátku přát,
malý dárek jí předat.
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Barbora je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Veselé Vánoce všem. Podívejte se též na Gratulace ke Dni Matek. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro muže. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zaujalo vás blahopřání Barbora? Potom se o text podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Barbora, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Barbora, přání ke svátku, Kytice, online, veršované, pro expartnerky a expartnerky

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, rybáře, nadřízené, dědu, strýce, tetu, vnoučata, golfistu, milence, řidiče, golfisty, nejlepší kamarádku, přítelkyni, fotbalisty, kytaristu, nejlepšího kamaráda, kámoše, tchána, miláčka, kluky, dívky, junáky, chlapy, seniory, kamarády, synovce, dvojčata, mámu, puberťáka, horolezce nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: online, veršované, narozeniny, narozeninové, dětské, blahopřání, originální, verše, k narozeninám, pohlednice, animované, Ke svátku, zdarma, ecards, přáníčka, Barbora, gratulace, animace, nadřízené, gif, obrázky, Ke svátku, ke stažení, přání, texty, 2023, oslava


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů