Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Barbora - přání ke svátku

Barboře chcem k svátku přát,
malý dárek jí předat.
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Barbora je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Veselé Vánoce všem. Podívejte se též na Přáníčko pro dědečka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro děťátko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Barbora můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Barbora, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko barbora

bílý dort, barbora, přání ke svátkuBarbora, přání ke svátku, Květiny, <strong>Barbora</strong>, gif, pro pravnoučata a pravnoučata

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, dceru, kytaristu, dětičky, partnera, podřízené, golfisty, expartnery, nejlepšího kamaráda, pionýry, sourozence, chlapce, účetní, teenagery, maminku, tchána, golfistu, tenisty, strýce, důchodce, rodiče, vedoucí, cyklisty, dospělé, tenistky, kolegu, partnerku, lesníka, lékaře, tatínka nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: Barbora, gif, narozeninové, ke stažení, Barbora, elektronické, verše, originální, mms, humorné, narozeniny, nejhezčí, přání, blahopřání, básnička, oslava, k narozeninám, sms, kytaristu, přáníčka, text, texty, přáníčko, animované, ecards, dětské, vtipné


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů