Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Barbora - přání ke svátku

Barboře chcem k svátku přát,
malý dárek jí předat.
Hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Barbora se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Veselé Vánoce všem. Podívejte se též na Gratulace 18 let. Mohlo by vás také zajímat Přání k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Barbora s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Barbora, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Barbora, přání ke svátku, Svázaná kytice, k narozeninám, animace, pro zeťáka a zeťáka

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zeťáka, šéfovou, golfisty, muže, tatínka, pradědu, muzikanta, ženu, milenku, učitele, sportovce, havíře, ženy, kolegu, rockera, bratra, dětičky, chlapce, elektrikáře, faráře, neteř, učitelky, babičku, bráchu, tenistky, tenisty, kustody, tchyni, přítele, vojáka nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: k narozeninám, animace, ecards, veršované, mms, narozeninové, online, sms, elektronické, básnička, blahopřání, texty, 2023, ke stažení, gif, animované, text, nejhezčí, golfisty, narozeniny, vtipné, přání, Barbora, 2023, pohlednice, verše, Ke svátku


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů