Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Blanka - přání ke svátku

Dneska Blanka svátek slaví!
Přejeme Ti štěstí, zdraví.
Ať se Ti vždy všechno daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Text Blanka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Má drahá kočičko. Podívejte se též na Přání není sen. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Věděli jsme to. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Blanka můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Blanka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Blanka, přání ke svátku, Kytice, <strong>2023</strong>, vtipné, pro dívku a dívku

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dívku, chlapce, strýčka, spolupracovníky, kytaristu, rybáře, zahradníka, maséry, bafunáře, skauty, přítelkyni, maminku, dětičky, sestru, tenistky, přátele, junáky, ženu, slečnu, hokejisty, hasiče, děti, bratra, snachu, profesory, spolužáky a spolužačky, ředitele, podřízené, děvčátko, kuchaře nebo pro švagrovou.


Klíčová slova: 2023, vtipné, blahopřání, verše, k narozeninám, Blanka, animované, gif, Ke svátku, sms, Blanka, básnička, přáníčka, text, texty, Ke svátku, přání, mms, strýčka, narozeninové, ke stažení, přáníčko, ecards, 2023, gratulace, dětské, originální


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů