Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Blanka - přání ke svátku

Dneska Blanka svátek slaví!
Přejeme Ti štěstí, zdraví.
Ať se Ti vždy všechno daří,
plány ať Ti nic nezmaří!


Přáníčko Blanka je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Má drahá kočičko. Podívejte se též na Gratulace Pohodičku v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Velikonoční přání vajíčko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Blanka) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Blanka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Blanka, přání ke svátku, Květiny, gif, ke stažení, pro maséry a maséry

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro maséry, cyklisty, šéfa, mámu, zahrádkáře, tatínka, expartnery, prarodiče, kámoše, golfisty, přítele, holky, kněze, kamioňáka, bafunáře, kustody, včelaře, strýce, vedoucího, kámošky, ředitele, učitelky, kluky, manžela, řidiče, zetě, keškaře, pejskaře, pradědu, švagrovou nebo pro faráře.


Klíčová slova: gif, ke stažení, online, nejhezčí, Blanka, básnička, texty, narozeniny, přáníčko, animace, narozeninové, mms, Ke svátku, animované, ecards, obrázky, dětské, k narozeninám, šéfa, zdarma, 2023, Ke svátku, text, originální, veršované, přání, blahopřání


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů