Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dana - přání ke svátku

Dano, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Dana je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Přání k pětadvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Tento vtipný text pojmenovaný Dana můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Dana, přání ke svátku, Kytičky, <strong>Dana</strong>, ke stažení, pro kamarády a kamarády

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarády, synovce, kustody, syna, učitelky, vnoučata, řidiče, expartnerky, slečny, zeťáka, bráchu, šéfovou, děvče, švagrovou, prababičku, dědečka, motorkáře, milence, spolužáky a spolužačky, přítele, důchodce, kolegy, holčičku, účetní, děti, vodáka, zetě, junáky, zahrádkáře, chlapa nebo pro hasiče.


Klíčová slova: Dana, ke stažení, k narozeninám, mms, animace, gif, 2023, online, pohlednice, oslava, Dana, Ke svátku, básnička, přání, 2023, ecards, verše, text, kustody, elektronické, narozeninové, animované, texty, obrázky, přáníčko, nejhezčí, přáníčka


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů