Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Dana - přání ke svátku

Dano, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text gratulace Dana patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Mohlo by vás také zajímat Přání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Dana s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Dana, přání ke svátku, Růžička, narozeniny, gratulace, pro děvče a děvče

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvče, sportovce, šéfa, cestovatele, sestru, dospělé, sousedy, milence, sestřenici, pradědu, golfisty, myslivce, ségru, vnučku, nadřízené, kamarádku, chlapa, rockera, golfistu, ženu, havíře, elektrikáře, maséry, tetu, přítelkyni, slečny, muzikanta, tenisty, bráchu, kluky nebo pro cyklisty.


Klíčová slova: narozeniny, gratulace, pohlednice, blahopřání, 2023, oslava, animace, Dana, básnička, ecards, k narozeninám, obrázky, dětské, přání, vtipné, narozeninové, text, texty, šéfa, mms, přáníčka, gif, verše, Ke svátku, Ke svátku, ke stažení, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů