Textová přání ke svátku
Ostatní
Dana - přání ke svátku

Dano, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Blahopřání Dana je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Blahopřání 15 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Dana s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Dana, přání ke svátku, Kytice, <strong>Dana</strong>, sms, pro myslivce a myslivce

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, kámoše, milence, spolužáky a spolužačky, děti, zahrádkáře, basketbalisty, geokeškaře, strýce, otce, učitelky, ředitele, partnerku, seniory, pionýry, chlapa, milenku, malé děti, bratrance, dospělé, tchána, pradědu, podřízené, golfisty, kustody, šéfa, partnera, prababičku, rodiče, tátu nebo pro kolegy.


Klíčová slova: Dana, sms, text, přáníčko, mms, verše, Dana, blahopřání, básnička, texty, oslava, gratulace, dětské, narozeninové, přání, zdarma, Ke svátku, vtipné, 2021, obrázky, 2021, ke stažení, veršované, pohlednice, přáníčka, k narozeninám


Dnešní den (24. únor 2021) slaví svůj svátek Matyáš a Matěj, zítra (25. únor 2021) oslavuje jmeniny Liliana, Lilien a Taras, pozítří (26. únor 2021) má svátek Dorota, Dora a Doris, 27. únor 2021 bude mít svátek Alexandr a Alexander. 28. únor 2021 bude slavit Lumír a Kira.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Elektronické přání k výročí sňatku

Textová přání ke svatbě

Přání k dvacetinám

Zamilované stýskací SMS

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů