Textová přání ke svátku
Ostatní
Dana - přání ke svátku

Dano, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Dana patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Texty přání k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Dana sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Dana, přání ke svátku, Kytičky, Ke svátku, veršované, pro chlapa a chlapa

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, ředitele, syna, skauty, kustody, spolužáky a spolužačky, podřízené, manželku, pradědu, tchána, seniory, švagrovou, kámoše, děti, junáky, profesorky, otce, kamarády, přátele, basketbalisty, vnuky, vedoucího, dívky, strýčka, pravnoučata, strýce, vnoučata, babičku, milenku, šéfa nebo pro expartnery.


Klíčová slova: Ke svátku, veršované, verše, mms, přáníčko, texty, sms, ke stažení, dětské, gratulace, vtipné, elektronické, oslava, obrázky, přáníčka, text, Ke svátku, 2020, pohlednice, Dana, narozeninové, přání, k narozeninám, 2020, básnička, blahopřání


Dnešní den (30. říjen 2020) slaví svůj svátek Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav, zítra (31. říjen 2020) oslavuje jmeniny Štěpánka, Volfgang a Wolfgang, pozítří (1. listopad 2020) má svátek Felix a Felície, 2. listopad 2020 bude mít svátek Jessica, Tobiáš, Jesika a Achiles. 3. listopad 2020 bude slavit Hubert a Teofil.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Elektronické přání k výročí sňatku

Textová přání ke svatbě

Přání k dvacetinám

Zamilované stýskací SMS

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů