Textová přání ke svátku
Ostatní
Dana - přání ke svátku

Dano, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Dana se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Podívejte se též na Texty blahopřání k promoci. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Dana sdíleli s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Dana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Dana, přání ke svátku, Květiny, <strong>Dana</strong>, blahopřání, pro chlapa a chlapa

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapa, šéfa, synovce, chlapce, tátu, otce, sestřenici, junáky, milence, holky, tenisty, dívky, golfisty, muže, vedoucího, mámu, přátele, dědečka, expartnerky, strýce, tetu, milenku, švagra, kámoše, maminku, seniory, havíře, tchyni, manžela, ředitele nebo pro turisty.


Klíčová slova: Dana, blahopřání, k narozeninám, narozeniny, narozeninové, Ke svátku, dětské, vtipné, Ke svátku, 2021, mms, přáníčka, veršované, 2021, přání, pohlednice, text, obrázky, sms, verše, básnička, elektronické, Dana, gratulace, oslava, přáníčko


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Marek

Elektronické přání k výročí sňatku

Textová přání ke svatbě

Přání k dvacetinám

Zamilované stýskací SMS

Omalovánky k tisku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů