Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eva - přání ke svátku

Eva dneska svátek má,
na plno si jej užívá.
Ať jsi stále veselá,
krásná i ztřeštěná.
Vše nejlepší k svátku Evičko!


Blahopřání Eva je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání odchod do důchodu. Podívejte se též na Blahopřání pro kamarádku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Eva se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eva, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Eva, přání ke svátku, Kytičky, vtipné, originální, pro kytaristu a kytaristu

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, švagra, ženu, otce, chlapy, vedoucí, chlapce, vnuky, mámu, šéfku, manžela, důchodce, kámošky, dospělé, profesory, spolužáky a spolužačky, kustody, kněze, vedoucího, snachu, cestovatele, seniory, hasiče, vojáky, tchána, ženy, bráchu, zahrádkáře, přátele, bratrance nebo pro prababičku.


Klíčová slova: vtipné, originální, narozeniny, oslava, verše, ecards, nejhezčí, mms, básnička, veršované, blahopřání, narozeninové, obrázky, texty, elektronické, k narozeninám, pohlednice, přáníčko, ženu, přání, gratulace, ke stažení, přáníčka, 2023, animace, zdarma, dětské


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů