Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Eva - přání ke svátku

Eva dneska svátek má,
na plno si jej užívá.
Ať jsi stále veselá,
krásná i ztřeštěná.
Vše nejlepší k svátku Evičko!


Text gratulace Eva je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání odchod do důchodu. Podívejte se též na Přání ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Eva sdíleli s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Eva, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Eva, přání ke svátku, Kytičky, přáníčka, ecards, pro expartnerky a expartnerky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnerky, rybáře, učitelky, ženu, strýce, sourozence, šéfku, ředitele, vnuka, golfisty, učitele, manžela, vinaře, štamgasty, slečnu, rockera, důchodce, basketbalisty, expartnery, tchána, kustody, účetní, zahrádkáře, junáky, cyklisty, vnučku, spolupracovníky, tátu, chlapce, šéfa nebo pro snachu.


Klíčová slova: přáníčka, ecards, obrázky, pohlednice, Eva, texty, zdarma, sms, animace, gif, básnička, Eva, narozeninové, nejhezčí, přání, veršované, vtipné, animované, učitelky, online, k narozeninám, elektronické, přáníčko, narozeniny, 2023, Ke svátku, ke stažení


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů