Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Filip - přání ke svátku

Dnes Filip svátek slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví,
lásku, úspěch chcem též přát,
malý dárek Ti předat!


Text gratulace Filip je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Posílám Ti kytičku. Podívejte se též na Blahopřání 50 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko kluk a děvče. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Filip s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Filip, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Filip, přání ke svátku, Květiny, <strong>Ke svátku</strong>, humorné, pro slečnu a slečnu

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro slečnu, kluky, rodiče, pionýry, děvčátko, zahrádkáře, kolegyni, turisty, tenistky, manželku, kolegy, strýce, účetní, vnučku, štamgasty, elektrikáře, rockera, sportovce, tetu, šéfovou, vojáky, včelaře, chlapy, ředitelku, expartnery, zeťáka, šéfku, švagrovou, seniory, zetě nebo pro švagra.


Klíčová slova: Ke svátku, humorné, Filip, ke stažení, přáníčko, narozeniny, dětské, zdarma, originální, mms, obrázky, k narozeninám, animované, online, 2023, narozeninové, vtipné, texty, rodiče, přání, pohlednice, elektronické, přáníčka, verše, básnička, 2023, veršované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů