Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Filip - přání ke svátku

Dnes Filip svátek slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví,
lásku, úspěch chcem též přát,
malý dárek Ti předat!


Blahopřání Filip je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Posílám Ti kytičku. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko 25 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Filip s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Filip, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Filip, přání ke svátku, Kytičky, <strong>Filip</strong>, veršované, pro profesory a profesory

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, účetní, puberťáka, pionýry, kámoše, prababičku, přítelkyni, podřízené, hokejisty, snachu, kolegu, geokeškaře, rybáře, strýce, bratrance, dívky, bráchu, nejlepšího kamaráda, řidiče, chlapy, vinaře, pravnoučata, miláčka, pradědu, učitele, paní učitelku, holčičky, prarodiče, pejskaře, zetě nebo pro expartnery.


Klíčová slova: Filip, veršované, pohlednice, Filip, oslava, texty, Ke svátku, elektronické, ke stažení, básnička, humorné, animace, přání, 2023, zdarma, text, originální, gif, puberťáka, narozeninové, nejhezčí, k narozeninám, verše, online, mms, animované, narozeniny


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů