Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Hano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Text gratulace Hana se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Petra. Podívejte se též na Gratulace, Výročí. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Hana sdíleli s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Hana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Hana, přání ke svátku, Růže, <strong>Hana</strong>, narozeninové, pro kamioňáka a kamioňáka

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, keškaře, muzikanta, puberťáka, švagra, ženy, přítelkyni, vedoucího, manžela, dvojčata, kolegu, děvče, syna, golfisty, dospělé, cestovatele, cyklisty, expartnerky, junáky, trenéry, nadřízeného, ženu, bráchu, kamarádku, kámošky, dívky, faráře, švagrovou, řidiče, kámoše nebo pro havíře.


Klíčová slova: Hana, narozeninové, gratulace, elektronické, nejhezčí, blahopřání, Ke svátku, text, humorné, mms, k narozeninám, přáníčka, animované, oslava, online, zdarma, dětské, obrázky, muzikanta, ecards, ke stažení, pohlednice, narozeniny, 2023, animace, veršované, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů