Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Hano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Text Hana se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Petra. Podívejte se též na Přání k Vánocům. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Veselé Vánoce všem. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Hana sdíleli s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Hana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko hana

dárek s květy, hana, přání ke svátkuHana, přání ke svátku, Růže, text, Hana, pro kytaristu a kytaristu

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kytaristu, štamgasty, strýčka, nejlepšího kamaráda, vojáky, vodáka, sportovkyni, nadřízeného, syna, teenagery, vnučku, mistra, dívku, kolegyni, děvče, kuchaře, kámošky, profesorky, vnuky, slečnu, milence, bratra, včelaře, přítelkyni, kluky, spolužáky a spolužačky, vnoučata, chlapce, cestovatele, rybáře nebo pro přítele.


Klíčová slova: text, Hana, narozeninové, přáníčka, nejhezčí, animované, Ke svátku, ke stažení, přáníčko, pohlednice, 2024, texty, mms, veršované, animace, vtipné, 2024, oslava, strýčka, originální, zdarma, Ke svátku, verše, gratulace, gif, Hana, humorné


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů