Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Hana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Hano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Přáníčko Hana patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro Petra. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Hana? Potom se o text podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Hana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu určitě potěší květina.

Hana, přání ke svátku, Tulipány, Ke svátku, obrázky, pro nadřízené a nadřízené

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, rodiče, kolegy, geokeškaře, slečnu, bafunáře, šéfovou, šéfa, bratrance, přátele, muzikanta, turisty, lesníka, šéfku, tatínka, strýce, ženu, cestovatele, kámošky, spolužáky a spolužačky, faráře, kolegu, podřízené, partnera, havíře, ředitele, hudebníky, bratra, bráchu, hasiče nebo pro ségru.


Klíčová slova: Ke svátku, obrázky, elektronické, gratulace, veršované, oslava, gif, humorné, narozeninové, 2023, text, Ke svátku, dětské, mms, sms, básnička, přáníčka, 2023, kolegy, blahopřání, přáníčko, ke stažení, animace, texty, narozeniny, verše, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů