Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Helena - přání ke svátku

Chceme popřát Heleně
starostí co nejméně,
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Helena se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 25 let. Podívejte se též na Blahopřání ke dni matek. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k Vánocům. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Helena s vašimi kamarády, známými a přáteli na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Helena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko helena

dort oslava, helena, přání ke svátkuHelena, přání ke svátku, Růže, animace, ecards, pro řidiče a řidiče

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro řidiče, přítele, šéfa, hasiče, lékaře, dětičky, kámoše, expartnerky, kamioňáka, kytaristu, kustody, přítelkyni, slečnu, bratrance, pejskaře, junáky, holčičku, rodiče, dědečka, štamgasty, pionýry, ženu, zahradníka, holčičky, partnera, vnučky, důchodce, maminku, ředitelku, otužilce nebo pro švagra.


Klíčová slova: animace, ecards, elektronické, přání, texty, sms, nejhezčí, Helena, Ke svátku, vtipné, text, mms, originální, 2024, k narozeninám, narozeniny, oslava, animované, šéfa, humorné, básnička, obrázky, pohlednice, gif, Helena, přáníčka, verše


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů