Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Helena - přání ke svátku

Chceme popřát Heleně
starostí co nejméně,
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Helena je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 25 let. Podívejte se též na Blahopřání K narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Helena s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Helena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Helena, přání ke svátku, Kytičky, přáníčko, animace, pro hokejisty a hokejisty

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hokejisty, holky, pravnoučata, rockera, prarodiče, nadřízeného, zetě, vnučky, bratra, vnučku, ředitelku, sestru, basketbalisty, milence, teenagery, milenku, havíře, skauty, zeťáka, nadřízené, důchodce, dědečka, tchána, malé děti, dospělé, dětičky, profesory, štamgasty, strýčka, golfisty nebo pro cestovatele.


Klíčová slova: přáníčko, animace, humorné, Ke svátku, oslava, pohlednice, mms, verše, přání, ecards, narozeniny, narozeninové, text, texty, originální, 2024, blahopřání, Ke svátku, pravnoučata, sms, animované, nejhezčí, online, gratulace, zdarma, Helena, ke stažení


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů