Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Helena - přání ke svátku

Chceme popřát Heleně
starostí co nejméně,
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Helena je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání 25 let. Podívejte se též na Blahopřání Ať Vám kvete láska. Mohlo by vás také zajímat Gratulace sudiček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Helena? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Helena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Helena, přání ke svátku, Kytičky, oslava, 2023, pro nadřízené a nadřízené

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízené, vojáky, štamgasty, chlapy, účetní, ředitele, partnera, kámoše, kněze, kámošky, paní učitelku, vnuka, sestru, zetě, kluky, pionýry, vojáka, strýčka, manželku, hokejisty, synovce, včelaře, tátu, profesory, keškaře, kamarády, teenagery, pravnoučata, lékaře, bratra nebo pro tchyni.


Klíčová slova: oslava, 2023, Helena, vtipné, básnička, zdarma, Ke svátku, přáníčko, blahopřání, animace, nejhezčí, animované, pohlednice, 2023, online, narozeniny, texty, narozeninové, štamgasty, humorné, text, k narozeninám, originální, Helena, mms, dětské, přáníčka


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů