Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Irena - přání ke svátku

Irena dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Přáníčko Irena patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Přáníčko 25 roků spolu. Mohlo by vás také zajímat Maličké přání. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Irena? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Irena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Irena, přání ke svátku, Růžička, přáníčka, básnička, pro včelaře a včelaře

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro včelaře, švagra, kněze, partnera, malé děti, vodáka, synovce, dědečka, elektrikáře, ředitele, bafunáře, cestovatele, kluky, profesory, tetu, zetě, zahradníka, děvčátko, manžela, dívku, pravnoučata, nejlepšího kamaráda, muzikanta, hasiče, myslivce, sousedy, manželku, spolužáky a spolužačky, slečny, přítelkyni nebo pro teenagery.


Klíčová slova: přáníčka, básnička, texty, veršované, originální, sms, humorné, ecards, vtipné, gif, 2023, narozeniny, Irena, Ke svátku, oslava, text, přáníčko, blahopřání, kněze, ke stažení, 2023, pohlednice, mms, zdarma, elektronické, online, verše


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů