Textová přání ke svátku
Ostatní
Irena - přání ke svátku

Irena dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text gratulace Irena je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Firemní přáníčko k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Firemní PF. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Irena s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Irena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Irena, přání ke svátku, Květiny, oslava, narozeniny, pro spolupracovníky a spolupracovníky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro spolupracovníky, sestru, muže, pradědu, přátele, dědečka, hokejisty, důchodce, ségru, dceru, zahrádkáře, učitele, babičku, švagra, ředitele, štamgasty, skauty, spolužáky a spolužačky, tatínka, sousedy, kámošky, turisty, tetu, manžela, prababičku, děti, sestřenici, profesorky, učitelky, golfisty nebo pro neteř.


Klíčová slova: oslava, narozeniny, pohlednice, dětské, text, přáníčko, Irena, veršované, přání, obrázky, k narozeninám, přáníčka, blahopřání, mms, Irena, elektronické, narozeninové, gratulace, Ke svátku, sms, zdarma, ke stažení, básnička, texty, 2021, Ke svátku


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Výročí 25 let od sňatku

Blahopřání

Blahopřání 40 let

Zamilované SMS

Omalovánky k vytištění

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů