Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Irena - přání ke svátku

Irena dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Přáníčko Irena patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamaráda. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Irena? Pak se o něj podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Irena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko irena

bílý dort k jmeninám, irena, přání ke svátkuIrena, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Irena</strong>, animované, pro holky a holky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro holky, syna, dospělé, ségru, zahrádkáře, kolegy, vedoucí, rockera, vojáka, teenagery, mistra, chlapa, golfistu, sportovkyni, partnera, sourozence, štamgasty, golfisty, učitelky, kustody, prababičku, nadřízené, dívky, chlapy, keškaře, miláčka, vnuka, puberťáka, mámu, dívku nebo pro golfisty.


Klíčová slova: Irena, animované, animace, básnička, originální, Irena, nejhezčí, dětské, ke stažení, veršované, zdarma, gratulace, Ke svátku, přáníčka, obrázky, ecards, verše, mms, dospělé, pohlednice, narozeninové, přáníčko, text, 2024, gif, blahopřání, online


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů