Textová přání ke svátku
Ostatní
Irena - přání ke svátku

Irena dnes svátek slaví,
popřejme jí hodně zdraví,
no a taky hodně štěstí!
Budem Ti vždy držet pěsti!


Text Irena se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Text gratulace k MDŽ. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Firemní PF. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Irena s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Irena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Irena, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčko, pohlednice, pro kámošky a kámošky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámošky, vnuky, holky, švagra, rodiče, prababičku, tenisty, spolužáky a spolužačky, slečny, vnučky, basketbalisty, milenku, pionýry, tchána, expartnerky, podřízené, syna, sestřenici, učitelky, profesory, myslivce, pravnoučata, dceru, zahrádkáře, štamgasty, vedoucího, expartnery, profesorky, hokejisty, děti nebo pro přítelkyni.


Klíčová slova: přáníčko, pohlednice, verše, texty, přáníčka, Ke svátku, dětské, Ke svátku, ke stažení, zdarma, mms, básnička, přání, blahopřání, 2020, narozeniny, sms, 2020, elektronické, k narozeninám, oslava, obrázky, Irena, Irena, text, vtipné


Dnešní den (26. říjen 2020) slaví svůj svátek Erik a Erich, zítra (27. říjen 2020) oslavuje jmeniny Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, pozítří (28. říjen 2020) má svátek Alfréd, Jidáš a Juda, 29. říjen 2020 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva. 30. říjen 2020 bude slavit Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Barbora

Výročí 25 let od sňatku

Blahopřání

Blahopřání 40 let

Zamilované SMS

Omalovánky k vytištění

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů