Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Iva - přání ke svátku

Dneska, Ivo, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
prostřednictvím těchto řádků.
Vše nejlepší k Tvému svátku!


Přáníčko Iva je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tchýni. Podívejte se též na Přání ke dni matek. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Iva sdíleli s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Iva, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Iva, přání ke svátku, Kytičky, vtipné, animace, pro vedoucího a vedoucího

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, vinaře, bratrance, sousedy, holčičky, přátele, babičku, děvčátko, manžela, vedoucí, zahrádkáře, mámu, bráchu, zeťáka, přítelkyni, motorkáře, švagrovou, štamgasty, šéfku, horolezce, snachu, kluky, maminku, kytaristu, havíře, učitelky, muzikanta, holky, nadřízené, sourozence nebo pro dceru.


Klíčová slova: vtipné, animace, Ke svátku, ecards, originální, přání, blahopřání, narozeniny, ke stažení, pohlednice, nejhezčí, Ke svátku, gratulace, veršované, 2023, online, elektronické, obrázky, bratrance, Iva, texty, animované, 2023, narozeninové, dětské, gif, humorné


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů