Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Iva - přání ke svátku

Dneska, Ivo, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
prostřednictvím těchto řádků.
Vše nejlepší k Tvému svátku!


Text Iva je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro tchýni. Podívejte se též na Přání, valentýnka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k výročí seznámení. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Iva sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Iva, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Iva, přání ke svátku, Květiny, <strong>Ke svátku</strong>, originální, pro děvče a děvče

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děvče, golfistu, neteř, zahradníka, babičku, tenistky, tchyni, prarodiče, malé děti, motorkáře, pradědu, kytaristu, tátu, spolužáky a spolužačky, paní učitelku, lékaře, havíře, ředitelku, šéfa, kámoše, dívky, hokejisty, skauty, golfisty, dětičky, teenagery, manžela, důchodce, pravnoučata, švagra nebo pro holčičku.


Klíčová slova: Ke svátku, originální, animované, humorné, narozeninové, mms, veršované, blahopřání, básnička, animace, nejhezčí, texty, 2023, Ke svátku, online, přání, vtipné, 2023, neteř, zdarma, dětské, gratulace, narozeniny, Iva, k narozeninám, ke stažení, přáníčko


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů