Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivona - přání ke svátku

Milá Ivonko,
v den Tvých jmenin Ivonko moje,
ať se usmívá pusinka tvoje,
nechť zmizí hněv a starosti,
žij ve štěstí a radosti,
měj v tento den mnoho hostí,
přeji Ti mnoho zdraví,
a líbám Tě, co nejvroucněji!
Všechno nejlepší!


Blahopřání Ivona je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přání pro dítě. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a kytička. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Ivona sdíleli s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Ivona, přání ke svátku, Kytice, <strong>Ke svátku</strong>, mms, pro muže a muže

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, vnučky, včelaře, chlapečka, hudebníky, seniory, ředitele, vnučku, teenagery, vnuky, dceru, profesorky, kněze, partnera, věřící, vojáky, strýčka, miláčka, bratra, pejskaře, synovce, skauty, basketbalisty, sousedy, bráchu, ženu, paní učitelku, učitelky, holky, zahradníka nebo pro zahrádkáře.


Klíčová slova: Ke svátku, mms, animace, blahopřání, obrázky, sms, verše, veršované, elektronické, 2023, online, oslava, 2023, přání, gif, ecards, text, zdarma, včelaře, narozeniny, vtipné, Ivona, humorné, narozeninové, Ke svátku, dětské, ke stažení


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů