Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ivona - přání ke svátku

Milá Ivonko,
v den Tvých jmenin Ivonko moje,
ať se usmívá pusinka tvoje,
nechť zmizí hněv a starosti,
žij ve štěstí a radosti,
měj v tento den mnoho hostí,
přeji Ti mnoho zdraví,
a líbám Tě, co nejvroucněji!
Všechno nejlepší!


Přáníčko Ivona je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Šťastné a veselé. Podívejte se též na Přání 15 let spolu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Ivona s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ivona, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko ivona

květiny k jmeninám, ivona, přání ke svátkuIvona, přání ke svátku, Květiny, přáníčko, online, pro tátu a tátu

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, řidiče, vedoucí, bráchu, sestru, dospělé, sourozence, kolegy, nadřízené, muzikanta, vnuka, maséry, holky, kámoše, šéfku, nejlepší kamarádku, šéfa, golfisty, zetě, hasiče, syna, mámu, slečnu, dědečka, hudebníky, dívku, motorkáře, kolegyni, vnučky, rybáře nebo pro expartnerky.


Klíčová slova: přáníčko, online, ecards, gratulace, veršované, text, humorné, originální, obrázky, básnička, nejhezčí, vtipné, verše, mms, animované, oslava, elektronické, Ivona, vedoucí, Ke svátku, gif, narozeninové, ke stažení, 2024, 2024, Ke svátku, přání


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů