Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jakub - přání ke svátku

K svátku několika slovy
chceme popřát Jakubovi,
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Jakub patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Kdyby ani na chleba nebylo. Podívejte se též na Přání k důchodu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý táto. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Jakub s vaším okruhem známých osob na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jakub, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko jakub

bílý dort k jmeninám, jakub, přání ke svátkuJakub, přání ke svátku, Tulipány, narozeninové, dětské, pro šéfa a šéfa

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfa, zeťáka, strýce, chlapce, štamgasty, horolezce, vnučky, otužilce, expartnerky, syna, dědu, kluky, nadřízené, pradědu, nejlepší kamarádku, keškaře, letce, bráchu, bafunáře, golfisty, dospělé, turisty, golfistu, slečnu, partnera, pejskaře, přátele, hokejisty, kněze, nejlepšího kamaráda nebo pro neteř.


Klíčová slova: narozeninové, dětské, gif, přáníčko, nejhezčí, básnička, přání, přáníčka, ke stažení, text, k narozeninám, Ke svátku, verše, obrázky, pohlednice, mms, gratulace, Ke svátku, strýce, elektronické, veršované, zdarma, humorné, originální, texty, 2024, online


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Najít slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů