Textová přání ke svátku
Ostatní
Jakub - přání ke svátku

K svátku několika slovy
chceme popřát Jakubovi,
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Jakub patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Kdyby ani na chleba nebylo. Podívejte se též na Blahopřání ke studiu. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jakub sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jakub, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Jakub, přání ke svátku, Kytičky, pohlednice, text, pro malé děti a malé děti

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro malé děti, mámu, spolupracovníky, skauty, profesorky, strýce, fotbalisty, děti, otce, rodiče, přítelkyni, holčičky, sourozence, maséry, myslivce, strýčka, švagrovou, tenisty, kluky, pravnoučata, junáky, sestru, sportovce, tchyni, učitele, prarodiče, muže, tatínka, ženy, slečny nebo pro přátele.


Klíčová slova: pohlednice, text, Ke svátku, přání, vtipné, ke stažení, obrázky, gratulace, Ke svátku, zdarma, k narozeninám, verše, Jakub, dětské, mms, básnička, 2021, sms, texty, elektronické, blahopřání, oslava, 2021, Jakub, přáníčko, přáníčka


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Tomáš

Přání k svátku pro Zbyňka

Textové Přání pro Františka

SMS k narozeninám

Vyznání lásky pomocí SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů