Textová přání ke svátku
Ostatní
Jakub - přání ke svátku

K svátku několika slovy
chceme popřát Jakubovi,
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Blahopřání Jakub je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Kdyby ani na chleba nebylo. Podívejte se též na Gratulace pro tatínka. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jakub sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jakub, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Jakub, přání ke svátku, Svázaná kytice, vtipné, Ke svátku, pro kamarády a kamarády

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarády, švagrovou, skauty, šéfa, synovce, kámošky, trenéry, golfisty, havíře, bafunáře, chlapce, kluky, babičku, ženy, pionýry, sourozence, tetu, mámu, holky, rybáře, manželku, štamgasty, děti, přátele, bratrance, dědečka, sestřenici, vnoučata, učitele, spolužáky a spolužačky nebo pro expartnery.


Klíčová slova: vtipné, Ke svátku, 2022, básnička, gratulace, k narozeninám, přání, Ke svátku, přáníčka, mms, oslava, Jakub, blahopřání, zdarma, text, obrázky, pohlednice, narozeniny, elektronické, ke stažení, sms, narozeninové, 2022, přáníčko, verše, veršované


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Tomáš

Přání k svátku pro Zbyňka

Textové Přání pro Františka

SMS k narozeninám

Vyznání lásky pomocí SMS

Soused kverulant

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů