Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jakub - přání ke svátku

K svátku několika slovy
chceme popřát Jakubovi,
hodně štěstí, hodně zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Přáníčko Jakub patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Kdyby ani na chleba nebylo. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání Pro babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Jakub s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jakub, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Jakub, přání ke svátku, Tulipány, animace, k narozeninám, pro lesníka a lesníka

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro lesníka, havíře, hokejisty, vojáka, tchána, pravnoučata, synovce, zetě, bráchu, kámoše, vedoucího, sestřenici, expartnerky, bráchu, milence, kuchaře, kámošky, kolegu, partnera, junáky, skauty, profesory, ženu, trenéry, manžela, rockera, chlapce, tatínka, cyklisty, podřízené nebo pro ženy.


Klíčová slova: animace, k narozeninám, gif, 2023, blahopřání, zdarma, elektronické, narozeniny, narozeninové, mms, dětské, oslava, přáníčka, pohlednice, verše, nejhezčí, texty, básnička, hokejisty, veršované, Jakub, animované, 2023, Ke svátku, Jakub, humorné, Ke svátku


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů