Textová přání ke svátku
Ostatní
Jan - přání ke svátku

Náš oslavenec Jan
rozhodně nepije jako Dán.
Ale vína trošičku,
aspoň jednu skleničku,
si určitě dá rád,
aby mohl na dnešní den vzpomínat.
Všechno nejlepší!


Blahopřání Jan je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 50 let. Podívejte se též na Blahopřání Moje drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k padesátinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Jan? Potom se o text podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jan, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jan, přání ke svátku, Květiny, elektronické, gratulace, pro kámošky a kámošky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kámošky, chlapa, nadřízené, dívky, kamarády, štamgasty, kolegy, vnučky, dceru, maminku, švagra, muže, spolužáky a spolužačky, milenku, fotbalisty, holky, prababičku, horolezce, basketbalisty, kustody, bafunáře, milence, dospělé, maséry, učitelky, přítelkyni, ségru, vnuky, pravnoučata, spolupracovníky nebo pro turisty.


Klíčová slova: elektronické, gratulace, Ke svátku, sms, Ke svátku, vtipné, přáníčka, Jan, oslava, narozeniny, přáníčko, mms, dětské, pohlednice, 2020, narozeninové, přání, zdarma, ke stažení, blahopřání, texty, obrázky, text, k narozeninám, verše, 2020


Dnešní den (25. listopad 2020) slaví svůj svátek Kateřina, Katrin, Katrina a Rina, zítra (26. listopad 2020) oslavuje jmeniny Artur, Kurt, Artuš a Konrád, pozítří (27. listopad 2020) má svátek Xenie a Oxana, 28. listopad 2020 bude mít svátek René a Tristan. 29. listopad 2020 bude slavit Zina a Zinajda.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro kamarádku

Přání k svátku pro Jindru

Textové Přání pro Kubu

Narozeninová přání pro děti

Zamilované SMSky

Zkratky a akronymy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů