Textová přání ke svátku
Ostatní
Jan - přání ke svátku

Náš oslavenec Jan
rozhodně nepije jako Dán.
Ale vína trošičku,
aspoň jednu skleničku,
si určitě dá rád,
aby mohl na dnešní den vzpomínat.
Všechno nejlepší!


Přáníčko Jan se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 50 let. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet let spolu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k padesátinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Jan s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jan, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jan, přání ke svátku, Svázaná kytice, 2021, sms, pro expartnery a expartnery

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro expartnery, sousedy, spolupracovníky, trenéry, tchyni, štamgasty, šéfa, havíře, manželku, přítele, učitelky, pradědu, nadřízené, bratrance, vnuky, chlapce, neteř, malé děti, sportovce, spolužáky a spolužačky, kustody, bafunáře, rodiče, zahrádkáře, maminku, maséry, skauty, partnera, babičku, hokejisty nebo pro geokeškaře.


Klíčová slova: 2021, sms, gratulace, narozeniny, Jan, Jan, vtipné, mms, přáníčko, blahopřání, zdarma, ke stažení, Ke svátku, přání, básnička, veršované, texty, oslava, narozeninové, elektronické, k narozeninám, obrázky, pohlednice, verše, dětské, přáníčka


Dnešní den (27. únor 2021) slaví svůj svátek Alexandr a Alexander, zítra (28. únor 2021) oslavuje jmeniny Lumír a Kira, pozítří (1. březen 2021) má svátek Bedřich a Bedřiška, 2. březen 2021 bude mít svátek Anežka, Ágnes a Inéz. 3. březen 2021 bude slavit Kamil a Vladivoj.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText k svátku pro kamarádku

Přání k svátku pro Jindru

Textové Přání pro Kubu

Narozeninová přání pro děti

Zamilované SMSky

Zkratky a akronymy

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů