Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jan - přání ke svátku

Náš oslavenec Jan
rozhodně nepije jako Dán.
Ale vína trošičku,
aspoň jednu skleničku,
si určitě dá rád,
aby mohl na dnešní den vzpomínat.
Všechno nejlepší!


Blahopřání Jan patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 50 let. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Ppo babičku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Jan? Potom se o text podělte se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jan, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Jan, přání ke svátku, Tulipány, animace, <strong>Jan</strong>, pro paní učitelku a paní učitelku

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro paní učitelku, kytaristu, vinaře, rodiče, spolužáky a spolužačky, bráchu, kolegyni, geokeškaře, nejlepší kamarádku, slečny, pravnoučata, slečnu, manžela, expartnerky, hokejisty, přítelkyni, chlapce, kolegu, dětičky, zetě, basketbalisty, seniory, pionýry, zeťáka, dědečka, milenku, tenisty, pejskaře, manželku, muže nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: animace, Jan, básnička, nejhezčí, gratulace, obrázky, pohlednice, humorné, narozeninové, mms, dětské, 2023, 2023, přáníčka, ke stažení, zdarma, animované, gif, vinaře, online, narozeniny, Ke svátku, texty, originální, blahopřání, veršované, sms


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů