Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Jano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Přáníčko Jana se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Lukáška. Podívejte se též na Blahopřání Když se narodí maličká. Mohlo by vás také zajímat Gratulace sudiček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jana sdílet s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko jana

dortík, jana, přání ke svátkuJana, přání ke svátku, Svázaná kytice, texty, přáníčka, pro cestovatele a cestovatele

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro cestovatele, hasiče, prababičku, dvojčata, syna, expartnery, malé děti, dívky, rodiče, chlapa, skauty, tetu, přátele, myslivce, šéfku, horolezce, bratra, zeťáka, zaměstnance, kamarádku, puberťáka, ségru, tátu, vodáka, děvčátko, mistra, štamgasty, nadřízeného, tchyni, sportovkyni nebo pro kytaristu.


Klíčová slova: texty, přáníčka, ke stažení, veršované, přáníčko, ecards, narozeniny, pohlednice, gif, sms, text, přání, zdarma, nejhezčí, Ke svátku, obrázky, dětské, animace, prababičku, Jana, gratulace, k narozeninám, básnička, verše, 2024, Jana, originální


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledat slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů