Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jana - přání ke svátku

Jak je v kalendáři dáno:
vše nejlepší, milá Jano.
Ať máš ve všem jenom štěstí.
Budeme Ti držet pěsti!


Blahopřání Jana patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Lukáška. Podívejte se též na Přáníčko pro Moniku. Mohlo by vás také zajímat Text přání 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Jana) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jana, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jana, přání ke svátku, Růžička, oslava, dětské, pro manžela a manžela

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, vodáka, mistra, holky, zahrádkáře, přítelkyni, chlapečka, tenistky, tetu, včelaře, sestru, horolezce, golfistu, děvče, důchodce, nadřízené, zaměstnance, teenagery, bratra, pravnoučata, bafunáře, švagrovou, golfisty, kolegyni, rodiče, maminku, seniory, prababičku, motorkáře, spolužáky a spolužačky nebo pro geokeškaře.


Klíčová slova: oslava, dětské, veršované, přáníčka, Jana, texty, přání, narozeniny, text, humorné, básnička, animované, nejhezčí, gif, elektronické, vtipné, mms, verše, mistra, gratulace, ecards, online, pohlednice, obrázky, blahopřání, zdarma, přáníčko


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů