Textová přání ke svátku
Ostatní
Jarmila - přání ke svátku

Dneska slavíš, Jarmilo,
přejeme, aby to bylo
to nejlepší, co znáš,
ať si moc užíváš!
Vše nejlepší k svátku!


Text Jarmila patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Stalo se hodně věcí. Podívejte se též na Gratulace Šťastné a veselé. Mohlo by vás také zajímat Láska je víc než přátelství. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Jarmila) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jarmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jarmila, přání ke svátku, Květiny, přáníčko, gratulace, pro vnoučata a vnoučata

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vnoučata, přítele, učitelky, dívky, tchána, sourozence, bafunáře, expartnery, dceru, spolupracovníky, muže, ředitele, strýčka, horolezce, zahrádkáře, slečny, rybáře, štamgasty, tatínka, dědečka, přátele, prarodiče, tchyni, strýce, geokeškaře, tenisty, chlapce, švagrovou, sousedy, pradědu nebo pro sestru.


Klíčová slova: přáníčko, gratulace, 2020, básnička, Jarmila, elektronické, narozeninové, Ke svátku, ke stažení, oslava, 2020, sms, Jarmila, přáníčka, text, pohlednice, blahopřání, přání, mms, dětské, vtipné, narozeniny, k narozeninám, verše, Ke svátku, texty


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Helena

Přání k svátku pro Dagmaru

Přání k narození dítěte

Přání k narozeninám dědečkovi

Zamilované SMS holce

SMS na dobrou noc pro kamarádku

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů