Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jarmila - přání ke svátku

Dneska slavíš, Jarmilo,
přejeme, aby to bylo
to nejlepší, co znáš,
ať si moc užíváš!
Vše nejlepší k svátku!


Text gratulace Jarmila je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Stalo se hodně věcí. Podívejte se též na Přání Honza. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Velikonoce jsou tady. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jarmila sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jarmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Jarmila, přání ke svátku, Kytice, narozeninové, dětské, pro tatínka a tatínka

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tatínka, chlapce, kamarádku, muzikanta, vedoucí, snachu, vnuka, vnučky, bratrance, rodiče, teenagery, dospělé, syna, tenistky, sestřenici, ženu, prarodiče, faráře, bratra, havíře, sourozence, cyklisty, přítelkyni, dvojčata, lesníka, dětičky, šéfku, nadřízeného, neteř, spolužáky a spolužačky nebo pro golfisty.


Klíčová slova: narozeninové, dětské, animované, pohlednice, sms, narozeniny, k narozeninám, veršované, animace, přání, gratulace, humorné, přáníčko, zdarma, verše, Jarmila, oslava, originální, kamarádku, Ke svátku, texty, mms, 2023, obrázky, Ke svátku, text, nejhezčí


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů