Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Jindřich se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Přáníčko padesátka. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Pohodičku v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Jindřich sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Jindřich, přání ke svátku, Růže, originální, vtipné, pro vedoucího a vedoucího

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vedoucího, pradědu, mámu, ženy, puberťáka, vnoučata, ženu, sestru, přátele, paní učitelku, faráře, hokejisty, neteř, vnuka, skauty, profesory, malé děti, hudebníky, vedoucí, sousedy, geokeškaře, slečnu, babičku, chlapa, holky, kámošky, myslivce, muže, trenéry, muzikanta nebo pro otužilce.


Klíčová slova: originální, vtipné, pohlednice, mms, narozeniny, sms, gif, animace, blahopřání, Ke svátku, Jindřich, veršované, narozeninové, přáníčko, ecards, přání, 2023, 2023, mámu, Jindřich, oslava, básnička, nejhezčí, k narozeninám, gratulace, online, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů