Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Jindřich je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Gratulace pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Přání jste to?. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Tento text (Jindřich) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Jindřich, přání ke svátku, Kytičky, narozeninové, Jindřich, pro šéfovou a šéfovou

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro šéfovou, mistra, děvče, myslivce, expartnery, holčičky, rockera, dědu, elektrikáře, bratra, vedoucí, sestřenici, golfistu, učitelky, sestru, kuchaře, partnera, tetu, hasiče, lékaře, chlapce, synovce, věřící, golfisty, učitele, faráře, trenéry, zeťáka, prababičku, pejskaře nebo pro puberťáka.


Klíčová slova: narozeninové, Jindřich, veršované, ke stažení, přání, Ke svátku, básnička, texty, přáníčko, 2023, blahopřání, originální, dětské, gratulace, elektronické, animace, oslava, Ke svátku, děvče, verše, obrázky, mms, zdarma, Jindřich, animované, ecards, 2023


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů