Textová přání ke svátku
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Jindřich je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Blahopřání a Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Jindřich s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Jindřich, přání ke svátku, Růže, veršované, pohlednice, pro profesory a profesory

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesory, sestru, sportovce, kluky, mámu, neteř, tátu, sestřenici, geokeškaře, strýčka, tetu, ženy, manželku, expartnerky, bafunáře, golfisty, partnerku, tatínka, dívky, dceru, důchodce, pravnoučata, přátele, štamgasty, skauty, babičku, kámošky, ředitele, kolegy, dědečka nebo pro myslivce.


Klíčová slova: veršované, pohlednice, 2021, zdarma, oslava, přáníčko, přání, přáníčka, narozeninové, dětské, elektronické, narozeniny, blahopřání, obrázky, text, vtipné, Ke svátku, básnička, sms, gratulace, verše, Jindřich, texty, k narozeninám, ke stažení, mms


Dnešní den (5. květen 2021) slaví svůj svátek Klaudie a Klaudius, zítra (6. květen 2021) oslavuje jmeniny Radoslav a Radislav, pozítří (7. květen 2021) má svátek Stanislav a Dalma, 8. květen 2021 bude mít svátek Zlatan. 9. květen 2021 bude slavit Ctibor a Ctibora.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Narozeniny 15 let

Blahopřání pro Veroniku

Přání k narozeninám pro přítele

SMSky vyznávající lásku

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů