Textová přání ke svátku
Ostatní
Jindřich - přání ke svátku

Jindro, dneska dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám
hodně zdraví, štěstí, lásky,
ze života žádné vrásky!


Blahopřání Jindřich je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro dítě. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Jindřich s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Jindřich, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Jindřich, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>Ke svátku</strong>, gratulace, pro švagrovou a švagrovou

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro švagrovou, nadřízené, fotbalisty, ženy, hokejisty, ségru, seniory, pradědu, děti, muže, milence, bratra, zahrádkáře, dceru, spolužáky a spolužačky, tchána, přátele, profesorky, otce, chlapce, kustody, štamgasty, havíře, tatínka, maminku, slečny, sportovce, strýčka, tátu, babičku nebo pro strýce.


Klíčová slova: Ke svátku, gratulace, narozeniny, Jindřich, blahopřání, přáníčko, narozeninové, obrázky, přáníčka, zdarma, veršované, text, k narozeninám, sms, oslava, Ke svátku, vtipné, pohlednice, texty, elektronické, 2020, mms, přání, verše, dětské, 2020


Dnešní den (22. září 2020) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2020) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2020) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2020 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2020 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michaela

Narozeniny 15 let

Blahopřání pro Veroniku

Přání k narozeninám pro přítele

SMSky vyznávající lásku

Ekolog vs energetik

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů