Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Josef - přání ke svátku

Josef, to je jméno hezké,
takové typicky české.
Ať je Pepů ještě více
a proudem teče slivovice!


Text gratulace Josef je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Adama. Podívejte se též na Gratulace pro Petra. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Josef s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Josef, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko josef

svátek dary, josef, přání ke svátkuJosef, přání ke svátku, Květiny, veršované, mms, pro učitele a učitele

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro učitele, junáky, syna, kolegy, mámu, podřízené, pravnoučata, švagrovou, strejdu, vojáky, věřící, řidiče, bráchu, rockera, důchodce, seniory, golfistu, ředitele, spolupracovníky, sestru, ženu, holčičku, vnuky, strýčka, horolezce, partnera, dědu, ženy, holky, paní učitelku nebo pro rybáře.


Klíčová slova: veršované, mms, pohlednice, sms, animace, text, Josef, oslava, přáníčka, elektronické, Ke svátku, básnička, 2024, nejhezčí, originální, přáníčko, vtipné, Ke svátku, syna, gratulace, animované, online, přání, blahopřání, zdarma, Josef, ecards


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů