Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Josef - přání ke svátku

Josef, to je jméno hezké,
takové typicky české.
Ať je Pepů ještě více
a proudem teče slivovice!


Přáníčko Josef se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Adama. Podívejte se též na Přání k výročí svatby. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání když se něco nepovede. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Josef s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Josef, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Ženu potěší pěkná kytička, exkluzivní sladká bonboniéra nebo kolekce prémiových čajů.

Josef, přání ke svátku, Růže, sms, 2023, pro bráchu a bráchu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bráchu, keškaře, kamarádku, teenagery, strejdu, švagra, šéfovou, tchána, nadřízené, zahradníka, vnoučata, mámu, kněze, zahrádkáře, paní učitelku, manželku, vodáka, strýce, včelaře, kolegu, bafunáře, muže, kámošky, vnuky, sestru, havíře, vnučky, milence, slečnu, sportovkyni nebo pro junáky.


Klíčová slova: sms, 2023, narozeninové, pohlednice, přáníčka, ecards, elektronické, zdarma, texty, online, originální, k narozeninám, blahopřání, Ke svátku, gratulace, Josef, oslava, animované, kamarádku, 2023, Ke svátku, vtipné, básnička, animace, přáníčko, humorné, Josef


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů