Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Josef - přání ke svátku

Josef, to je jméno hezké,
takové typicky české.
Ať je Pepů ještě více
a proudem teče slivovice!


Text Josef je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Adama. Podívejte se též na Blahopřání k patnáctému výročí. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Josef s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Josef, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Josef, přání ke svátku, Kytičky, gratulace, veršované, pro keškaře a keškaře

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro keškaře, muže, dědečka, přítelkyni, děti, dědu, babičku, maséry, milenku, manželku, vojáky, pionýry, ségru, profesorky, skauty, šéfovou, strýčka, rodiče, přátele, nadřízeného, pejskaře, sourozence, junáky, zaměstnance, bratra, zahradníka, sousedy, pradědu, neteř, věřící nebo pro elektrikáře.


Klíčová slova: gratulace, veršované, Josef, obrázky, Josef, elektronické, pohlednice, animované, přání, přáníčko, ecards, Ke svátku, verše, k narozeninám, 2023, narozeniny, blahopřání, animace, dědečka, zdarma, dětské, humorné, texty, text, gif, nejhezčí, online


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů