Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Karel - přání ke svátku

Měj se, Karle, jako král,
hodně štěstí, zdraví,
aby ten svátek za to stál
a ať Tě život dále baví.
Vše nejlepší ke svátku


Text gratulace Karel se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Milý taťka. Podívejte se též na Gratulace ke dni otců. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Cínová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Karel? Pak se o něj podělte s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Karel, přání ke svátku, Růže, Karel, humorné, pro myslivce a myslivce

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro myslivce, milence, malé děti, děvčátko, prarodiče, chlapy, dospělé, rockera, dvojčata, maminku, hudebníky, cestovatele, profesory, vojáky, učitele, vnuka, mistra, mámu, basketbalisty, přátele, rodiče, pradědu, cyklisty, golfisty, otužilce, tchána, tchyni, kněze, děti, paní učitelku nebo pro tenistky.


Klíčová slova: Karel, humorné, text, texty, 2023, oslava, ke stažení, narozeninové, k narozeninám, sms, obrázky, nejhezčí, narozeniny, online, přáníčka, originální, animované, blahopřání, malé děti, Ke svátku, ecards, pohlednice, 2023, elektronické, zdarma, dětské, přání


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů