Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Karel - přání ke svátku

Měj se, Karle, jako král,
hodně štěstí, zdraví,
aby ten svátek za to stál
a ať Tě život dále baví.
Vše nejlepší ke svátku


Blahopřání Karel patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Milý taťka. Podívejte se též na Přání k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Karel sdíleli se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Karel, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Karel, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Ke svátku</strong>, básnička, pro podřízené a podřízené

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro podřízené, rybáře, švagrovou, cyklisty, kluky, ségru, holčičku, dědu, dvojčata, profesorky, sourozence, dědečka, kamarády, dospělé, vnoučata, geokeškaře, řidiče, turisty, zetě, šéfa, kolegu, slečnu, strýce, paní učitelku, sestru, muzikanta, golfisty, prababičku, švagra, otužilce nebo pro skauty.


Klíčová slova: Ke svátku, básnička, vtipné, nejhezčí, gif, texty, elektronické, zdarma, Karel, blahopřání, narozeninové, pohlednice, Ke svátku, originální, přáníčka, narozeniny, mms, veršované, švagrovou, ke stažení, 2023, text, ecards, oslava, 2023, online, přáníčko


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů