Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kateřina - přání ke svátku

Naše milá Kateřino,
vždyť Ty zraješ jako víno.
A tak bychom Ti dnes měli
popřát všechno, co jsme chtěli.
Všechno nejlepší k Tvému svátku!


Blahopřání Kateřina je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jsi první muž. Podívejte se též na Gratulace skleničku zvedáme. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Kateřina se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kateřina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko kateřina

dortík, kateřina, přání ke svátkuKateřina, přání ke svátku, Kytice, gif, originální, pro golfisty a golfisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, bráchu, pravnoučata, faráře, šéfovou, profesorky, syna, lékaře, milenku, teenagery, kustody, švagrovou, nejlepšího kamaráda, přátele, vnučky, trenéry, malé děti, elektrikáře, synovce, puberťáka, maminku, zetě, neteř, bratra, snachu, otužilce, expartnery, vodáka, chlapečka, zeťáka nebo pro vnučku.


Klíčová slova: gif, originální, sms, pohlednice, oslava, text, Ke svátku, zdarma, mms, dětské, obrázky, blahopřání, přáníčko, k narozeninám, veršované, animované, Kateřina, ecards, pravnoučata, narozeniny, gratulace, vtipné, narozeninové, básnička, 2024, online, nejhezčí


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů