Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kateřina - přání ke svátku

Naše milá Kateřino,
vždyť Ty zraješ jako víno.
A tak bychom Ti dnes měli
popřát všechno, co jsme chtěli.
Všechno nejlepší k Tvému svátku!


Přáníčko Kateřina je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jsi první muž. Podívejte se též na Blahopřání 60 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko k svátku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Tento text (Kateřina) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kateřina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Kateřina, přání ke svátku, Kytičky, oslava, vtipné, pro vinaře a vinaře

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro vinaře, kustody, kamioňáka, nadřízené, zaměstnance, včelaře, přítelkyni, pejskaře, hasiče, přátele, manžela, zahrádkáře, pionýry, lékaře, důchodce, turisty, přítele, muže, tchána, slečny, štamgasty, děvčátko, vnuka, rockera, holky, šéfovou, ředitelku, dospělé, holčičku, šéfku nebo pro zetě.


Klíčová slova: oslava, vtipné, animované, ecards, animace, gif, mms, 2024, 2024, narozeninové, elektronické, obrázky, Ke svátku, ke stažení, přání, online, k narozeninám, pohlednice, kamioňáka, Kateřina, Ke svátku, gratulace, básnička, sms, veršované, text, blahopřání


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů