Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Kateřina - přání ke svátku

Naše milá Kateřino,
vždyť Ty zraješ jako víno.
A tak bychom Ti dnes měli
popřát všechno, co jsme chtěli.
Všechno nejlepší k Tvému svátku!


Text gratulace Kateřina je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jsi první muž. Podívejte se též na Přání pohodička v novém roce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Kateřina s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Kateřina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Kateřina, přání ke svátku, Květiny, ecards, originální, pro nadřízeného a nadřízeného

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nadřízeného, holčičku, ségru, hudebníky, kolegyni, včelaře, rybáře, ředitele, tchyni, sestru, kněze, strejdu, zeťáka, faráře, dětičky, chlapy, vedoucího, synovce, zahradníka, vojáky, dědečka, motorkáře, basketbalisty, švagra, štamgasty, manželku, tenisty, hokejisty, tetu, slečny nebo pro otce.


Klíčová slova: ecards, originální, přáníčko, oslava, pohlednice, narozeniny, k narozeninám, Kateřina, Ke svátku, elektronické, animované, dětské, ke stažení, 2023, básnička, blahopřání, text, obrázky, ségru, nejhezčí, sms, gif, humorné, přáníčka, Ke svátku, veršované, zdarma


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů