Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Katka - přání ke svátku

Milá Katko,
ke Tvému svátku,
Ti přeji pohodové dny,
krásné okamžiky,
naplněné touhy,
hvězdy ve Tvých vlasech,
perly ve Tvých snech!
Ze srdce Ti přeji,
všechno nejlepší!


Blahopřání Katka patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Podívejte se též na Přání žhavá novinka. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko porcelánová svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Katka s vašimi sledujícími na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Katka, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko katka

květiny buket, katka, přání ke svátkuKatka, přání ke svátku, Růžička, obrázky, Katka, pro dědu a dědu

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dědu, bratrance, bratra, podřízené, kluky, vnoučata, kolegy, ženy, kolegu, štamgasty, partnera, holky, sousedy, zeťáka, vinaře, tenistky, holčičky, chlapce, bafunáře, chlapa, slečny, prarodiče, hasiče, snachu, golfistu, manžela, tchána, účetní, milenku, sportovce nebo pro junáky.


Klíčová slova: obrázky, Katka, originální, zdarma, ecards, k narozeninám, Ke svátku, dětské, elektronické, sms, texty, gratulace, básnička, gif, verše, ke stažení, vtipné, 2024, bratra, online, Katka, přáníčko, animované, Ke svátku, oslava, přáníčka, 2024


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů