Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Klára - přání ke svátku

Já jsem Ti tak ráda,
že dnes slaví Klára
k jmeninám Ti můžu přát,
něco malého Ti dát.
Všechno jenom nej,
báječně se měj :-)


Přáníčko Klára je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke studiu. Podívejte se též na Přáníčko k padesátinám. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, valentýnky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Klára sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Klára, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Klára, přání ke svátku, Kytice, online, <strong>Ke svátku</strong>, pro tchyni a tchyni

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchyni, šéfa, slečny, nadřízené, miláčka, rybáře, nejlepší kamarádku, pradědu, pionýry, kámoše, sestřenici, děvčátko, strejdu, lesníka, holčičku, mámu, pravnoučata, nadřízeného, muzikanta, přítelkyni, strýce, kustody, otce, zahrádkáře, teenagery, vojáka, strýčka, ženy, tenistky, sestru nebo pro seniory.


Klíčová slova: online, Ke svátku, k narozeninám, přání, text, animované, animace, blahopřání, pohlednice, obrázky, verše, elektronické, dětské, narozeninové, originální, vtipné, veršované, 2023, slečny, nejhezčí, texty, humorné, zdarma, oslava, mms, přáníčko, narozeniny


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů