Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Klára - přání ke svátku

Já jsem Ti tak ráda,
že dnes slaví Klára
k jmeninám Ti můžu přát,
něco malého Ti dát.
Všechno jenom nej,
báječně se měj :-)


Text gratulace Klára patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke studiu. Podívejte se též na Přání milý taťko. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Klára? Potom se o text podělte s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Klára, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Klára, přání ke svátku, Tulipány, blahopřání, přáníčko, pro důchodce a důchodce

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro důchodce, ženy, kamarádku, slečnu, sportovce, kustody, dětičky, strýčka, švagrovou, vnučku, chlapa, dívky, muže, skauty, malé děti, kuchaře, tchána, cyklisty, vnučky, učitelky, vedoucí, dědečka, lesníka, tetu, vnuky, děti, přátele, šéfku, ředitelku, syna nebo pro dospělé.


Klíčová slova: blahopřání, přáníčko, verše, pohlednice, obrázky, přáníčka, k narozeninám, elektronické, narozeniny, 2023, dětské, básnička, 2023, Ke svátku, mms, narozeninové, Klára, vtipné, kamarádku, zdarma, sms, Klára, animace, Ke svátku, texty, gratulace, humorné


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů