Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Klára - přání ke svátku

Já jsem Ti tak ráda,
že dnes slaví Klára
k jmeninám Ti můžu přát,
něco malého Ti dát.
Všechno jenom nej,
báječně se měj :-)


Text Klára se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání ke studiu. Podívejte se též na Blahopřání 20 let. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Chci být s Tebou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Klára) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Klára, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko klára

žena s růžemi, klára, přání ke svátkuKlára, přání ke svátku, Svázaná kytice, oslava, texty, pro sestřenici a sestřenici

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro sestřenici, zahrádkáře, profesorky, cestovatele, manželku, maséry, milenku, golfisty, vojáky, přítelkyni, maminku, dospělé, snachu, vinaře, bráchu, kolegyni, paní učitelku, holčičky, vedoucí, manžela, pradědu, ségru, vnučku, prarodiče, puberťáka, ředitelku, šéfovou, partnera, teenagery, nejlepšího kamaráda nebo pro přítele.


Klíčová slova: oslava, texty, narozeninové, Klára, přání, pohlednice, nejhezčí, text, animace, vtipné, 2024, verše, Ke svátku, přáníčka, 2024, ecards, mms, Ke svátku, profesorky, zdarma, animované, humorné, sms, ke stažení, online, originální, narozeniny


Dnešní den (18. červen 2024) slaví svůj svátek Milan, Milana a Milíč, zítra (19. červen 2024) oslavuje jmeniny Leoš, Leo a Leon, pozítří (20. červen 2024) má svátek Květa, Květuše a Flóra, 21. červen 2024 bude mít svátek Alois, Lejla a Aloisie. 22. červen 2024 bude slavit Pavla, Arabela a Zaira.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů