Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Libor - přání ke svátku

Libor je dneška pán,
všemi strašně milován,
přejeme Ti štěstí lán,
a dar zdraví ať je Ti dán!


Text Libor je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Skleničku zvedáme. Podívejte se též na Gratulace k svátku. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko 20 let. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Libor sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Libor, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko libor

květiny buket, libor, přání ke svátkuLibor, přání ke svátku, Kytice, mms, originální, pro rybáře a rybáře

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro rybáře, kuchaře, tetu, letce, zaměstnance, otce, přítelkyni, kamarádku, babičku, keškaře, junáky, expartnery, štamgasty, expartnerky, zahradníka, sestru, dětičky, holčičku, bratra, nejlepšího kamaráda, prababičku, slečnu, puberťáka, seniory, miláčka, fotbalisty, šéfku, pravnoučata, neteř, tátu nebo pro kámošky.


Klíčová slova: mms, originální, veršované, ecards, 2024, básnička, pohlednice, dětské, přání, přáníčka, blahopřání, texty, Libor, animované, přáníčko, 2024, online, Ke svátku, tetu, oslava, narozeninové, vtipné, Ke svátku, ke stažení, elektronické, gif, k narozeninám


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů