Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Libor - přání ke svátku

Libor je dneška pán,
všemi strašně milován,
přejeme Ti štěstí lán,
a dar zdraví ať je Ti dán!


Blahopřání Libor patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Skleničku zvedáme. Podívejte se též na Blahopřání milý táta. Mohlo by vás také zajímat Gratulace malému děcku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Libor se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Libor, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Libor, přání ke svátku, Tulipány, pohlednice, humorné, pro ženy a ženy

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ženy, malé děti, chlapa, kamarády, přátele, dvojčata, podřízené, vnučky, milenku, spolupracovníky, expartnerky, expartnery, holčičky, sportovkyni, bráchu, tchána, učitelky, hudebníky, dívky, chlapce, ségru, geokeškaře, manželku, vedoucího, vnučku, teenagery, neteř, otužilce, tchyni, trenéry nebo pro motorkáře.


Klíčová slova: pohlednice, humorné, narozeniny, narozeninové, animace, ke stažení, 2023, Ke svátku, k narozeninám, veršované, verše, Libor, obrázky, ecards, básnička, elektronické, gif, vtipné, chlapa, Libor, přáníčko, blahopřání, nejhezčí, texty, přání, text, 2023


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů