Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Libor - přání ke svátku

Libor je dneška pán,
všemi strašně milován,
přejeme Ti štěstí lán,
a dar zdraví ať je Ti dán!


Text gratulace Libor se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Skleničku zvedáme. Podívejte se též na Oslava a cukrárna. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Libor sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Libor, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Libor, přání ke svátku, Růže, ke stažení, online, pro partnera a partnera

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, tchána, řidiče, kámošky, golfisty, pejskaře, slečnu, puberťáka, vnučky, manželku, ženy, štamgasty, seniory, pravnoučata, účetní, ségru, vinaře, tchyni, otužilce, bráchu, učitelky, pradědu, kněze, vnoučata, holčičku, bratra, strýce, lékaře, spolužáky a spolužačky, zetě nebo pro kluky.


Klíčová slova: ke stažení, online, texty, veršované, vtipné, verše, přáníčko, animace, 2023, 2023, dětské, básnička, zdarma, přáníčka, originální, pohlednice, sms, mms, řidiče, narozeninové, ecards, blahopřání, humorné, animované, Libor, gratulace, nejhezčí


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů