Textová přání ke svátku
Ostatní
Libuše - přání ke svátku

Chceme popřát Libuši
k svátku všechno nejlepší!
Ať se Ti vždy všechno daří
a úsměv Ti v tváři září!


Přáníčko Libuše patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Napřed kluka, potom děvče. Podívejte se též na Přáníčko Cínová svatba. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Libuše? Pak se o něj podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Libuše, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Libuše, přání ke svátku, Kytice, 2020, verše, pro pionýry a pionýry

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pionýry, dívky, otce, synovce, švagra, ženy, junáky, kamarády, turisty, rybáře, geokeškaře, muže, havíře, strýčka, učitele, partnerku, přítele, syna, golfisty, dědečka, neteř, vnuky, babičku, profesorky, slečny, švagrovou, partnera, trenéry, expartnerky, chlapa nebo pro tetu.


Klíčová slova: 2020, verše, přání, narozeninové, mms, Libuše, Libuše, pohlednice, narozeniny, Ke svátku, Ke svátku, blahopřání, ke stažení, gratulace, texty, vtipné, básnička, obrázky, přáníčka, text, k narozeninám, elektronické, 2020, zdarma, veršované, oslava


Dnešní den (20. září 2020) slaví svůj svátek Oleg, Helmut a Eustach, zítra (21. září 2020) oslavuje jmeniny Matouš, Matteo, Debora a Ruben, pozítří (22. září 2020) má svátek Darina, Moris a Mořic, 23. září 2020 bude mít svátek Berta a Lina. 24. září 2020 bude slavit Jaromír, Jaromíra a Mercedes.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Jiří

Svatební přání

Texty blahopřání

Přání ke čtyřicetinám

Zamilované SMSky

Onlinovky, hry

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů