Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Libuše - přání ke svátku

Chceme popřát Libuši
k svátku všechno nejlepší!
Ať se Ti vždy všechno daří
a úsměv Ti v tváři září!


Přáníčko Libuše se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Napřed kluka, potom děvče. Podívejte se též na Gratulace a kytička. Mohlo by vás také zajímat Přání pro dítě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Líbí se vám přání s názvem Libuše? Pak se o něj podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Libuše, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Libuše, přání ke svátku, Svázaná kytice, gif, Ke svátku, pro přítelkyni a přítelkyni

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro přítelkyni, chlapy, kolegu, pravnoučata, golfisty, snachu, vodáka, kluky, děvče, sportovkyni, sestřenici, expartnery, hokejisty, pionýry, řidiče, myslivce, kámoše, mistra, holčičku, věřící, dětičky, šéfku, prarodiče, rodiče, fotbalisty, holky, nadřízené, děti, partnerku, vnuka nebo pro partnera.


Klíčová slova: gif, Ke svátku, 2023, texty, elektronické, pohlednice, humorné, animace, básnička, gratulace, přáníčko, animované, nejhezčí, 2023, oslava, originální, verše, přáníčka, kolegu, Ke svátku, vtipné, online, blahopřání, ecards, mms, zdarma, obrázky


Dnešní den (24. září 2023) slaví svůj svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, zítra (25. září 2023) oslavuje jmeniny Zlata a Zlatuše, pozítří (26. září 2023) má svátek Andrea a Andriana, 27. září 2023 bude mít svátek Jonáš, Damián a Kosma. 28. září 2023 bude slavit Václav, Václava a Brian.


Vyhledat slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů