Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Luboš - přání ke svátku

Milý Luboši,
dnes slavíš svátek,
co Ti máme přáti?
Ať Ti slunce svítí,
ať máš radost z dětí,
ať máš dobré srdce,
hojnost, lásku, zdraví,
Všechno nejlepší, Luboši!


Přáníčko Luboš se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Workoholici a Vánoce. Podívejte se též na Přáníčko Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro maminku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Luboš) můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Luboš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Luboš, přání ke svátku, Svázaná kytice, vtipné, texty, pro kustody a kustody

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, teenagery, strýčka, včelaře, strejdu, turisty, babičku, učitele, maminku, seniory, ředitele, vnučku, cyklisty, bratra, dědečka, lékaře, bráchu, muzikanta, cestovatele, otužilce, rybáře, vinaře, zahrádkáře, kámošky, skauty, věřící, golfisty, otce, nejlepšího kamaráda, sousedy nebo pro řidiče.


Klíčová slova: vtipné, texty, pohlednice, elektronické, humorné, gif, básnička, narozeninové, Ke svátku, veršované, přání, blahopřání, k narozeninám, oslava, přáníčka, Luboš, animace, Ke svátku, strýčka, online, obrázky, sms, nejhezčí, mms, Luboš, animované, dětské


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů