Textová přání ke svátku
Ostatní
Ludmila - přání ke svátku

Dneska svátek má Ludmila.
Čeká nás „povinnost“ milá:
prostřednictvím těchto řádků
popřát vše nejlepší k svátku!


Blahopřání Ludmila je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jak ten čas letí. Podívejte se též na Gratulace 20 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Ludmila sdíleli se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ludmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ludmila, přání ke svátku, Svázaná kytice, <strong>Ludmila</strong>, ke stažení, pro kamarády a kamarády

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamarády, syna, maminku, pravnoučata, bafunáře, dospělé, muže, sestřenici, turisty, expartnery, myslivce, holčičky, děti, přítelkyni, partnerku, fotbalisty, seniory, tchyni, tetu, dívky, milenku, mámu, vnučky, zahrádkáře, babičku, hokejisty, tátu, synovce, skauty, důchodce nebo pro sousedy.


Klíčová slova: Ludmila, ke stažení, 2021, oslava, texty, přáníčko, obrázky, mms, narozeninové, přáníčka, narozeniny, Ke svátku, přání, zdarma, básnička, vtipné, 2021, veršované, dětské, gratulace, Ke svátku, text, elektronické, blahopřání, sms, k narozeninám


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Karel

Přání k svátku pro Moniku

Textové Přání pro Vojtu

Blahopřání k narozeninám babičce

SMS na dobré ráno

Novoroční předsevzetí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů