Textová přání ke svátku
Ostatní




Ludmila - přání ke svátku

Dneska svátek má Ludmila.
Čeká nás „povinnost“ milá:
prostřednictvím těchto řádků
popřát vše nejlepší k svátku!


Text gratulace Ludmila je v kategorii Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jak ten čas letí. Podívejte se též na Blahopřání odchod do důchodu. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Ludmila? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ludmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ludmila, přání ke svátku, Kytičky, narozeninové, gratulace, pro neteř a neteř

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro neteř, prababičku, spolužáky a spolužačky, strýčka, partnerku, fotbalisty, manžela, golfisty, děti, vnuky, kustody, bratra, ředitele, dospělé, milenku, pionýry, tchána, holky, strýce, přítele, vnoučata, kolegy, sourozence, vedoucího, sestřenici, maminku, partnera, děti, babičku, sportovce nebo pro slečny.


Klíčová slova: narozeninové, gratulace, Ludmila, 2022, narozeniny, obrázky, text, 2022, oslava, elektronické, zdarma, veršované, verše, k narozeninám, Ke svátku, přáníčka, blahopřání, Ke svátku, přání, dětské, sms, vtipné, ke stažení, přáníčko, pohlednice, básnička


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Svátek Karel

Přání k svátku pro Moniku

Textové Přání pro Vojtu

Blahopřání k narozeninám babičce

SMS na dobré ráno

Novoroční předsevzetí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů