Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ludmila - přání ke svátku

Dneska svátek má Ludmila.
Čeká nás „povinnost“ milá:
prostřednictvím těchto řádků
popřát vše nejlepší k svátku!


Text Ludmila je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jak ten čas letí. Podívejte se též na Přání s kytičkou. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání pro tetu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Ludmila? Pak se o něj podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ludmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Ludmila, přání ke svátku, Květiny, narozeninové, text, pro partnera a partnera

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, havíře, kněze, horolezce, přítele, chlapečka, švagra, kámošky, profesorky, kámoše, maséry, sousedy, vedoucího, golfisty, milenku, důchodce, kamarádku, chlapa, kluky, přítelkyni, lesníka, golfistu, nejlepší kamarádku, sportovkyni, otce, muže, zahrádkáře, prarodiče, basketbalisty, faráře nebo pro manželku.


Klíčová slova: narozeninové, text, Ludmila, animace, nejhezčí, básnička, přáníčko, online, humorné, blahopřání, ke stažení, zdarma, oslava, Ludmila, gratulace, narozeniny, Ke svátku, vtipné, kněze, texty, ecards, přáníčka, dětské, gif, pohlednice, elektronické, sms


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů