Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Ludmila - přání ke svátku

Dneska svátek má Ludmila.
Čeká nás „povinnost“ milá:
prostřednictvím těchto řádků
popřát vše nejlepší k svátku!


Text Ludmila je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jak ten čas letí. Podívejte se též na Blahopřání, valentýnky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro sestru. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Sdílejte text blahopřáníčka Ludmila s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ludmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Ludmila, přání ke svátku, Kytice, 2024, animace, pro muzikanta a muzikanta

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muzikanta, přátele, zahradníka, vnučky, holčičky, sousedy, řidiče, tatínka, slečnu, havíře, vnuky, slečny, kamarády, turisty, kámošky, šéfku, geokeškaře, tetu, golfisty, kolegu, zaměstnance, tchyni, vnuka, horolezce, pradědu, bráchu, ředitele, vojáka, kamioňáka, hudebníky nebo pro milenku.


Klíčová slova: 2024, animace, básnička, gif, přáníčko, ecards, narozeninové, elektronické, vtipné, animované, dětské, 2024, obrázky, k narozeninám, ke stažení, text, blahopřání, Ke svátku, zahradníka, přání, zdarma, humorné, sms, Ke svátku, narozeniny, oslava, verše


Dnešní den (21. únor 2024) slaví svůj svátek Lenka a Eleonora, zítra (22. únor 2024) oslavuje jmeniny Petr a Etela, pozítří (23. únor 2024) má svátek Svatopluk a Svatobor, 24. únor 2024 bude mít svátek Matyáš a Matěj. 25. únor 2024 bude slavit Liliana, Lilien a Taras.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů