Textová přání ke svátku
Ostatní
Ludmila - přání ke svátku

Dneska svátek má Ludmila.
Čeká nás „povinnost“ milá:
prostřednictvím těchto řádků
popřát vše nejlepší k svátku!


Text Ludmila patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání jak ten čas letí. Podívejte se též na Gratulace ke Dni Matek. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Líbí se vám přání s názvem Ludmila? Pak se o něj podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Ludmila, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s přáníčkem.

Ludmila, přání ke svátku, Růžička, zdarma, obrázky, pro manžela a manžela

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro manžela, manželku, učitelky, kolegy, vnučky, mámu, myslivce, hokejisty, partnera, vnoučata, skauty, dědečka, slečny, expartnerky, prababičku, otce, kamarády, přítelkyni, basketbalisty, profesorky, dospělé, sousedy, šéfa, rodiče, maminku, děti, kámoše, vnuky, maséry, spolužáky a spolužačky nebo pro nadřízené.


Klíčová slova: zdarma, obrázky, mms, text, blahopřání, elektronické, Ke svátku, texty, gratulace, básnička, vtipné, oslava, dětské, Ludmila, verše, narozeniny, přáníčko, veršované, 2020, k narozeninám, přáníčka, Ke svátku, pohlednice, přání, Ludmila, ke stažení


Dnešní den (3. duben 2020) slaví svůj svátek Richard a Richarda, zítra (4. duben 2020) oslavuje jmeniny Ivana a Izidor, pozítří (5. duben 2020) má svátek Miroslava a Mirka, 6. duben 2020 bude mít svátek Vendula a Venuše. 7. duben 2020 bude slavit Heřman a Hermína.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Karel

Přání k svátku pro Moniku

Textové Přání pro Vojtu

Blahopřání k narozeninám babičce

SMS na dobré ráno

Novoroční předsevzetí

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů