Textová přání ke svátku
Ostatní
Lukáš - přání ke svátku

Dneska je pro Lukáše velký den,
vlastně je to den, kdy slavíš jen.
Hlavně dnes nic nedělej,
oslavu si plně užívej.


Přáníčko Lukáš se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje milá maminko. Podívejte se též na Přáníčko svatba. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k promoci. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Lukáš můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lukáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené přání či přednést osobně. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

Lukáš, přání ke svátku, Kytice, vtipné, přáníčka, pro junáky a junáky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro junáky, milenku, spolužáky a spolužačky, bratrance, sportovce, kustody, kolegy, strýce, myslivce, ženy, turisty, tchyni, pravnoučata, kámoše, podřízené, nadřízené, geokeškaře, holky, kluky, vedoucího, dědečka, golfisty, sestřenici, partnera, vnučky, spolupracovníky, profesory, holčičky, dceru, prababičku nebo pro chlapa.


Klíčová slova: vtipné, přáníčka, narozeninové, 2021, zdarma, k narozeninám, přáníčko, gratulace, veršované, dětské, Lukáš, blahopřání, ke stažení, oslava, 2021, sms, přání, mms, narozeniny, Lukáš, básnička, elektronické, obrázky, Ke svátku, text, Ke svátku


Dnešní den (18. květen 2021) slaví svůj svátek Nataša a Timea, zítra (19. květen 2021) oslavuje jmeniny Ivo a Celestýn, pozítří (20. květen 2021) má svátek Zbyšek a Zbyška, 21. květen 2021 bude mít svátek Monika a Mona. 22. květen 2021 bude slavit Emil a Rita.


Vyhledání

Reklama


OdkazySvátek Miroslav

Přání k svátku pro Veroniku

Textové Přání pro Janu

SMS přáníčko k narozeninám

SMS vyznávající lásku

Pochybné pranostiky

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů