Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lukáš - přání ke svátku

Dneska je pro Lukáše velký den,
vlastně je to den, kdy slavíš jen.
Hlavně dnes nic nedělej,
oslavu si plně užívej.


Přáníčko Lukáš je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje milá maminko. Podívejte se též na Blahopřání Biflování skončilo. Mohlo by vás také zajímat Gratulace pro přítele. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Lukáš sdílet s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lukáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko lukáš

bílý dortík k jmeninám, lukáš, přání ke svátkuLukáš, přání ke svátku, Kytice, vtipné, texty, pro chlapce a chlapce

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapce, tenistky, ženu, dceru, golfisty, dědečka, maminku, letce, kolegyni, učitelky, ženy, basketbalisty, ředitele, účetní, pradědu, holčičky, havíře, nejlepší kamarádku, chlapy, zaměstnance, kluky, neteř, štamgasty, zahrádkáře, mámu, tatínka, golfisty, dvojčata, lesníka, tátu nebo pro milence.


Klíčová slova: vtipné, texty, mms, text, básnička, originální, gif, narozeniny, zdarma, elektronické, animace, nejhezčí, obrázky, 2024, ecards, blahopřání, Ke svátku, k narozeninám, ženu, online, pohlednice, 2024, ke stažení, Lukáš, oslava, přáníčka, Lukáš


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů