Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Lukáš - přání ke svátku

Dneska je pro Lukáše velký den,
vlastně je to den, kdy slavíš jen.
Hlavně dnes nic nedělej,
oslavu si plně užívej.


Text Lukáš se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Moje milá maminko. Podívejte se též na Přáníčko k Valentýnu. Mohlo by vás také zajímat Přání pohodička v novém roce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Lukáš sdíleli s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Lukáš, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Lukáš, přání ke svátku, Svázaná kytice, vtipné, sms, pro partnerku a partnerku

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnerku, vnuky, expartnery, tatínka, dětičky, maséry, trenéry, slečnu, spolupracovníky, švagrovou, kolegu, tenistky, golfistu, geokeškaře, expartnerky, vojáky, kustody, turisty, paní učitelku, šéfku, řidiče, pejskaře, pradědu, kamarády, nadřízeného, tátu, dědečka, kněze, babičku, vodáka nebo pro horolezce.


Klíčová slova: vtipné, sms, blahopřání, 2023, nejhezčí, Ke svátku, pohlednice, verše, přání, online, text, Lukáš, Lukáš, mms, obrázky, elektronické, 2023, animace, expartnery, narozeninové, animované, originální, ke stažení, k narozeninám, narozeniny, Ke svátku, gratulace


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít slovo

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů