Textová přání ke svátku
Ostatní




Marcela - přání ke svátku

Dnes chcem popřát Marcele!
Kytka už je na stole :)
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budeme Ti držet pěsti.


Přáníčko Marcela se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace pětadvacet let spolu. Mohlo by vás také zajímat Přání k jubileu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Marcela můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marcela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Každého oslavence potěší pěkný dárek. Nemusí být drahý, víc potěší dárek originální. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Marcela, přání ke svátku, Kytice, veršované, text, pro tchána a tchána

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tchána, tenisty, milence, manžela, štamgasty, sousedy, šéfa, přítelkyni, sestřenici, přátele, nadřízené, muže, dívky, slečny, vnoučata, trenéry, ségru, švagrovou, dědečka, tchyni, vedoucího, důchodce, mámu, strýce, švagra, fotbalisty, babičku, horolezce, malé děti, kustody nebo pro seniory.


Klíčová slova: veršované, text, dětské, Marcela, přáníčka, sms, přáníčko, vtipné, 2020, texty, narozeninové, mms, blahopřání, Marcela, elektronické, verše, obrázky, Ke svátku, přání, básnička, Ke svátku, narozeniny, k narozeninám, pohlednice, ke stažení, gratulace


Dnešní den (6. duben 2020) slaví svůj svátek Vendula a Venuše, zítra (7. duben 2020) oslavuje jmeniny Heřman a Hermína, pozítří (8. duben 2020) má svátek Ema, Emma a Konstantýna, 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana. 10. duben 2020 bude slavit Darja a Darie.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Svátek Monika

Gratulace k výročí svatby

Texty přání ke sňatku

Přání 20 let

Zamilované SMSky miláčkovi

Chorvatsko

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů