Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marcela - přání ke svátku

Dnes chcem popřát Marcele!
Kytka už je na stole :)
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budeme Ti držet pěsti.


Přáníčko Marcela patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Přání k výročí svatby. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento text (Marcela) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marcela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Marcela, přání ke svátku, Tulipány, animace, oslava, pro kolegu a kolegu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, děti, kolegyni, nejlepší kamarádku, kněze, učitelky, kamarády, strýčka, golfisty, slečny, hudebníky, zetě, bráchu, letce, tchána, chlapce, bafunáře, maminku, prababičku, vnuky, věřící, bráchu, snachu, dědu, faráře, kustody, milenku, profesory, malé děti, vnoučata nebo pro vnučku.


Klíčová slova: animace, oslava, nejhezčí, texty, 2023, humorné, přáníčko, elektronické, básnička, ke stažení, vtipné, k narozeninám, veršované, text, verše, gif, ecards, Marcela, kolegyni, animované, Ke svátku, mms, pohlednice, Marcela, originální, sms, přáníčka


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů