Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marcela - přání ke svátku

Dnes chcem popřát Marcele!
Kytka už je na stole :)
Hodně zdraví, hodně štěstí,
budeme Ti držet pěsti.


Text Marcela je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Vánoce splněných snů. Podívejte se též na Gratulace k novému roku. Mohlo by vás také zajímat Přání ke dni otců. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Marcela sdíleli s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marcela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Marcela, přání ke svátku, Květiny, zdarma, veršované, pro mámu a mámu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mámu, bratrance, skauty, strýčka, kolegyni, partnerku, sestru, manžela, slečnu, ředitele, otužilce, vnučku, pionýry, profesory, zahrádkáře, kamarády, švagra, turisty, zaměstnance, kněze, otce, horolezce, keškaře, tenisty, vodáka, dětičky, bratra, vojáka, vojáky, hokejisty nebo pro přátele.


Klíčová slova: zdarma, veršované, text, pohlednice, k narozeninám, Ke svátku, animované, nejhezčí, elektronické, 2023, narozeninové, mms, animace, přáníčka, Marcela, Ke svátku, Marcela, gif, skauty, přáníčko, originální, básnička, sms, texty, 2023, ke stažení, online


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů