Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Marie - přání ke svátku

Marie, Marie,
ať si s námi připije.
Ke svátku jí přejeme
a dárky jí neseme.
Milá Marie, vše nejlepší k jmeninám!


Text Marie patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Text přání 60 let. Podívejte se též na Přáníčko pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Přání drahé kočičce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Tento vtipný text pojmenovaný Marie můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Marie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. S přáníčkem je vhodné zároveň předat i hezký dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Marie, přání ke svátku, Tulipány, vtipné, oslava, pro profesorky a profesorky

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro profesorky, zahrádkáře, trenéry, ženy, vinaře, spolupracovníky, ředitelku, spolužáky a spolužačky, lékaře, golfistu, neteř, štamgasty, pionýry, pejskaře, přátele, děti, vedoucího, hudebníky, malé děti, dědu, muže, děvče, rockera, včelaře, fotbalisty, tenisty, šéfovou, puberťáka, vedoucí, lesníka nebo pro paní učitelku.


Klíčová slova: vtipné, oslava, přáníčka, mms, zdarma, přání, přáníčko, blahopřání, animace, Ke svátku, obrázky, texty, verše, k narozeninám, dětské, Marie, animované, 2023, trenéry, Marie, nejhezčí, Ke svátku, básnička, 2023, ke stažení, gratulace, originální


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů