Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Martin - přání ke svátku

Přejeme, Martine,
jak nejvíc umíme,
abys štěstí, zdraví měl,
splnil sis to, cos chtěl.
Vše nejlepší k svátku!


Blahopřání Martin je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Moniku. Podívejte se též na Blahopřání Hody, hody.... Mohlo by vás také zajímat Gratulace velikonoční zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Martin sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Martin, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Myslíte si, že by se přání líbilo oslavenci? Pokud je vaše odpověď ano, tak už ho stačí pouze předat. Možností je řada od zaslání emailem nebo sms až po osobní přednesení. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Martin, přání ke svátku, Kytičky, 2024, ke stažení, pro kustody a kustody

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kustody, dědečka, vnuka, rockera, golfisty, přátele, chlapy, kolegu, věřící, vedoucího, teenagery, ředitele, malé děti, holčičky, golfistu, bafunáře, šéfovou, tchána, sestřenici, muzikanta, tátu, mistra, švagra, holčičku, cyklisty, keškaře, basketbalisty, myslivce, prarodiče, dědu nebo pro děvčátko.


Klíčová slova: 2024, ke stažení, přáníčko, text, animace, Ke svátku, pohlednice, nejhezčí, blahopřání, ecards, sms, online, k narozeninám, dětské, přáníčka, gratulace, originální, gif, vnuka, Martin, animované, přání, elektronické, Martin, veršované, texty, mms


Dnešní den (12. duben 2024) slaví svůj svátek Julius a Julián, zítra (13. duben 2024) oslavuje jmeniny Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2024) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2024 bude mít svátek Anastázie a Oktavián. 16. duben 2024 bude slavit Irena a Ireneus.


Vyhledávání

Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů