Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Martin - přání ke svátku

Přejeme, Martine,
jak nejvíc umíme,
abys štěstí, zdraví měl,
splnil sis to, cos chtěl.
Vše nejlepší k svátku!


Text Martin se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Moniku. Podívejte se též na Gratulace Má drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro Lukáška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Martin s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Martin, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko martin

květina, martin, přání ke svátkuMartin, přání ke svátku, Růže, gratulace, online, pro golfisty a golfisty

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, geokeškaře, vinaře, tenistky, účetní, vojáka, manžela, řidiče, expartnery, šéfa, zahrádkáře, šéfovou, sestru, milenku, dceru, tetu, babičku, učitelky, švagrovou, teenagery, slečny, fotbalisty, holky, děvčátko, dvojčata, učitele, švagra, dívky, myslivce, ženy nebo pro synovce.


Klíčová slova: gratulace, online, k narozeninám, ecards, verše, pohlednice, text, Martin, přáníčka, ke stažení, zdarma, texty, narozeninové, mms, veršované, narozeniny, sms, animované, vinaře, humorné, originální, vtipné, přání, blahopřání, gif, 2024, Ke svátku


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů