Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Martin - přání ke svátku

Přejeme, Martine,
jak nejvíc umíme,
abys štěstí, zdraví měl,
splnil sis to, cos chtěl.
Vše nejlepší k svátku!


Text gratulace Martin patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Přání pro Moniku. Podívejte se též na Není svatba jako sňatek. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Martin s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Martin, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Martin, přání ke svátku, Tulipány, veršované, <strong>Ke svátku</strong>, pro golfisty a golfisty

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro golfisty, vodáka, dívky, věřící, golfistu, tchyni, golfisty, pradědu, šéfovou, vojáky, kolegy, nejlepší kamarádku, nadřízené, řidiče, prababičku, dědečka, paní učitelku, strýčka, vojáka, muzikanta, neteř, zetě, včelaře, šéfa, kytaristu, tetu, keškaře, hokejisty, bráchu, tenisty nebo pro otužilce.


Klíčová slova: veršované, Ke svátku, Ke svátku, online, narozeninové, 2023, animované, text, básnička, animace, humorné, sms, narozeniny, obrázky, gif, gratulace, mms, texty, dívky, dětské, přáníčko, nejhezčí, přáníčka, 2023, originální, pohlednice, zdarma


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů