Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Martina - přání ke svátku

Dnes má svátek Martina!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text gratulace Martina se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k patnáctému výročí. Podívejte se též na Gratulace pro děťátko. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko Šťastné a veselé. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Martina? Potom se o text podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Martina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Martina, přání ke svátku, Svázaná kytice, narozeninové, Ke svátku, pro mistra a mistra

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro mistra, štamgasty, motorkáře, ženu, přítelkyni, myslivce, včelaře, tchyni, prababičku, vedoucího, vodáka, ředitelku, geokeškaře, rodiče, babičku, podřízené, švagra, miláčka, faráře, kamarádku, přítele, sportovce, nadřízeného, dospělé, sousedy, účetní, pravnoučata, manželku, slečny, milence nebo pro malé děti.


Klíčová slova: narozeninové, Ke svátku, básnička, oslava, přáníčko, Martina, gratulace, dětské, obrázky, veršované, text, sms, k narozeninám, narozeniny, animace, mms, Martina, pohlednice, motorkáře, blahopřání, verše, texty, humorné, elektronické, online, vtipné, zdarma


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít na webu

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů