Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Martina - přání ke svátku

Dnes má svátek Martina!
Napijeme se vína.
Přejem hodně štěstí, zdraví,
ať Tě vždycky všechno baví!


Text Martina patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání k patnáctému výročí. Podívejte se též na Gratulace osmnáctiny. Mohlo by vás také zajímat Přání 15 let spolu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Sdílejte text blahopřáníčka Martina s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Martina, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Martina, přání ke svátku, Růžička, nejhezčí, Martina, pro syna a syna

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro syna, vnuky, rockera, šéfovou, otce, ženu, nadřízeného, učitele, kněze, dědu, manžela, golfistu, nejlepšího kamaráda, miláčka, elektrikáře, milenku, dívku, dospělé, kámošky, chlapy, pejskaře, motorkáře, cestovatele, kámoše, holky, expartnery, manželku, pionýry, vojáka, kamioňáka nebo pro slečny.


Klíčová slova: nejhezčí, Martina, blahopřání, gratulace, gif, básnička, sms, animované, elektronické, verše, online, Ke svátku, narozeniny, text, Martina, ecards, narozeninové, animace, rockera, přání, vtipné, humorné, 2023, mms, pohlednice, zdarma, ke stažení


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů