Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Matěj - přání ke svátku

Náš milý Matěji,
ze srdce Ti přeji,
aby sis svátek užil,
jako v ráji pořád žil


Přáníčko Matěj je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Mílovými kroky. Podívejte se též na Gratulace Má drahá ženo. Mohlo by vás také zajímat Publius Vergilius Maro. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Matěj sdíleli s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Matěj, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Matěj, přání ke svátku, Kytičky, ke stažení, texty, pro tenistky a tenistky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, kámošky, dědu, syna, chlapa, manžela, miláčka, děvče, golfisty, hasiče, puberťáka, expartnerky, pionýry, učitelky, skauty, zaměstnance, kamioňáka, důchodce, holčičky, nejlepšího kamaráda, sportovkyni, seniory, tatínka, vnuka, dceru, vodáka, myslivce, strýce, ženu, vinaře nebo pro hudebníky.


Klíčová slova: ke stažení, texty, přáníčko, Ke svátku, Ke svátku, 2023, online, humorné, obrázky, text, přáníčka, Matěj, animované, blahopřání, básnička, nejhezčí, gif, verše, dědu, originální, elektronické, pohlednice, 2023, gratulace, přání, narozeniny, vtipné


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů