Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Matěj - přání ke svátku

Náš milý Matěji,
ze srdce Ti přeji,
aby sis svátek užil,
jako v ráji pořád žil


Text Matěj je v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Mílovými kroky. Podívejte se též na Přáníčko krásné Velikonoce. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Honza. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento vtipný text pojmenovaný Matěj můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Matěj, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko matěj

dáreček k svátku, matěj, přání ke svátkuMatěj, přání ke svátku, Kytičky, mms, gif, pro motorkáře a motorkáře

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro motorkáře, myslivce, dceru, pradědu, rybáře, babičku, dědečka, havíře, expartnery, tatínka, pejskaře, chlapa, strýčka, fotbalisty, dědu, vnučku, dívky, kustody, neteř, tenistky, partnerku, junáky, spolupracovníky, švagrovou, sourozence, kolegy, kuchaře, tetu, profesory, vedoucího nebo pro basketbalisty.


Klíčová slova: mms, gif, obrázky, narozeninové, text, oslava, verše, 2024, Ke svátku, k narozeninám, vtipné, básnička, ecards, blahopřání, přáníčko, animované, online, narozeniny, dceru, Matěj, texty, sms, humorné, Ke svátku, gratulace, elektronické, Matěj


Dnešní den (22. duben 2024) slaví svůj svátek Evženie a Leonid, zítra (23. duben 2024) oslavuje jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, pozítří (24. duben 2024) má svátek Jiří, Juraj a Fidel, 25. duben 2024 bude mít svátek Marek, Ervín a Markus. 26. duben 2024 bude slavit Oto, Otto a Ota.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů