Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Michaela - přání ke svátku

Michaela dneska slaví!
Přejem hodně štěstí, zdraví
a všechno nej k Tvému svátku
prostřednictvím těchto řádků.


Text gratulace Michaela patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pětadvacet roků. Podívejte se též na Blahopřání pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Michaela sdíleli s dalšími lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Michaela, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Vašim bližní se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Klasickým dárkem jsou dobroty a exotické delikatesy. Čokoládou, pralinkami, sušeným ovocem a kvalitní káva většinou nic nezkazíte.

Michaela, přání ke svátku, Růžička, ecards, básnička, pro kamioňáka a kamioňáka

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční přání.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, spolužáky a spolužačky, maminku, golfisty, zahrádkáře, hasiče, přítelkyni, skauty, pradědu, paní učitelku, kluky, miláčka, kolegyni, důchodce, babičku, šéfa, kustody, muže, zeťáka, motorkáře, vodáka, milence, letce, štamgasty, rybáře, děvče, synovce, profesory, děti, elektrikáře nebo pro dětičky.


Klíčová slova: ecards, básnička, veršované, mms, ke stažení, verše, Ke svátku, přáníčka, gratulace, gif, narozeniny, přáníčko, 2023, Michaela, sms, 2023, animace, originální, maminku, obrázky, humorné, k narozeninám, animované, pohlednice, nejhezčí, přání, zdarma


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Hledat slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů