Textová přání ke svátku
Ostatní




Michal - přání ke svátku

Přejeme ti, Michale,
potěšení nemalé
ať přinese Ti oslava,
bude skvělá zábava.
Vše nejlepší k svátku!


Text Michal patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro děťátko. Podívejte se též na Blahopřání pro maminku. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento text (Michal) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Michal, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Michal, přání ke svátku, Kytičky, k narozeninám, zdarma, pro seniory a seniory

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro seniory, ženy, milenku, dědečka, prababičku, bafunáře, muže, kámoše, chlapa, švagra, vnučky, junáky, maséry, přítele, maminku, expartnery, tchána, rybáře, dívky, myslivce, podřízené, golfisty, pionýry, babičku, syna, kustody, vnoučata, holky, kámošky, strýce nebo pro profesory.


Klíčová slova: k narozeninám, zdarma, elektronické, mms, přáníčka, 2020, narozeniny, dětské, verše, gratulace, obrázky, oslava, ke stažení, Michal, přání, text, blahopřání, pohlednice, narozeninové, vtipné, veršované, přáníčko, Michal, 2020, texty, Ke svátku


Dnešní den (3. duben 2020) slaví svůj svátek Richard a Richarda, zítra (4. duben 2020) oslavuje jmeniny Ivana a Izidor, pozítří (5. duben 2020) má svátek Miroslava a Mirka, 6. duben 2020 bude mít svátek Vendula a Venuše. 7. duben 2020 bude slavit Heřman a Hermína.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Texty k svátku podle jmen

Přání k svátku pro Rosťu

Textové Přání pro Petra

Přání k narozeninám pro ženu

Zamilované SMS klukovi

Cristiano Ronaldo

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů