Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Michal - přání ke svátku

Přejeme ti, Michale,
potěšení nemalé
ať přinese Ti oslava,
bude skvělá zábava.
Vše nejlepší k svátku!


Text gratulace Michal se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro děťátko. Podívejte se též na Gratulace, Výročí. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko roztomilý zajíček. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Zaujalo vás blahopřání Michal? Potom se o text podělte s bližními na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Michal, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko michal

květ, michal, přání ke svátkuMichal, přání ke svátku, Svázaná kytice, přáníčka, přání, pro chlapečka a chlapečka

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapečka, motorkáře, prarodiče, dívky, dědečka, tátu, zaměstnance, chlapce, seniory, expartnery, děvčátko, přátele, synovce, řidiče, nadřízeného, vedoucího, vnuka, babičku, slečnu, kamioňáka, vinaře, lesníka, tenisty, hudebníky, pradědu, vnučku, maséry, lékaře, bratra, manželku nebo pro snachu.


Klíčová slova: přáníčka, přání, dětské, mms, Ke svátku, verše, Ke svátku, vtipné, blahopřání, ke stažení, přáníčko, sms, zdarma, narozeniny, animované, gratulace, ecards, obrázky, prarodiče, veršované, online, originální, pohlednice, gif, texty, humorné, animace


Dnešní den (19. květen 2024) slaví svůj svátek Ivo a Celestýn, zítra (20. květen 2024) oslavuje jmeniny Zbyšek a Zbyška, pozítří (21. květen 2024) má svátek Monika a Mona, 22. květen 2024 bude mít svátek Emil a Rita. 23. květen 2024 bude slavit Vladimír a Vladimíra.


Najít na webu

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů