Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Michal - přání ke svátku

Přejeme ti, Michale,
potěšení nemalé
ať přinese Ti oslava,
bude skvělá zábava.
Vše nejlepší k svátku!


Text Michal se nachází v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro děťátko. Podívejte se též na Přáníčko k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Text přání pro Ježíška. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Michal sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Michal, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Michal, přání ke svátku, Růže, přáníčka, narozeniny, pro ségru a ségru

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, cestovatele, profesorky, chlapečka, slečny, prarodiče, manželku, expartnery, snachu, malé děti, paní učitelku, mámu, strýčka, chlapy, tenisty, tetu, rybáře, vnuka, myslivce, slečnu, milence, rockera, junáky, pionýry, sourozence, nejlepšího kamaráda, zaměstnance, vodáka, přítele, vojáky nebo pro ředitele.


Klíčová slova: přáníčka, narozeniny, nejhezčí, k narozeninám, oslava, vtipné, 2023, gratulace, veršované, mms, online, blahopřání, animované, Michal, elektronické, ecards, animace, Michal, profesorky, přáníčko, Ke svátku, originální, humorné, verše, dětské, sms, Ke svátku


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů