Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Michal - přání ke svátku

Přejeme ti, Michale,
potěšení nemalé
ať přinese Ti oslava,
bude skvělá zábava.
Vše nejlepší k svátku!


Text gratulace Michal je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro děťátko. Podívejte se též na Přání Sudičky. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Chci být s Tebou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Michal sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Michal, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Michal, přání ke svátku, Květiny, animace, pohlednice, pro tenistky a tenistky

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tenistky, kolegyni, dívku, kněze, cestovatele, muzikanta, partnera, snachu, mámu, pradědu, prababičku, slečny, kolegu, profesorky, tenisty, dospělé, bráchu, dědu, keškaře, přítelkyni, kustody, sestru, pejskaře, dívky, pravnoučata, dceru, bratra, dědečka, tatínka, spolužáky a spolužačky nebo pro kámošky.


Klíčová slova: animace, pohlednice, gif, Michal, 2023, animované, mms, básnička, elektronické, ke stažení, ecards, Ke svátku, online, 2023, přáníčko, humorné, k narozeninám, blahopřání, dívku, vtipné, oslava, přání, Michal, dětské, originální, sms, nejhezčí


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Vyhledávání

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů