Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milada - přání ke svátku

Vzhledem k datu je nasnadě,
že chcem dneska přát Miladě
prostřednictvím těchto řádků
jenom to nejlepší k svátku.


Přáníčko Milada je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro ženu. Podívejte se též na Přání do hospody. Mohlo by vás také zajímat Gratulace a krásné Velikonoce. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Milada sdílet s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Milada, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Milada, přání ke svátku, Kytice, veršované, Ke svátku, pro kolegu a kolegu

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kolegu, hasiče, slečny, profesorky, vnuka, partnerku, muzikanta, důchodce, motorkáře, rockera, golfistu, fotbalisty, kněze, expartnery, sportovce, muže, trenéry, rybáře, vodáka, děvčátko, kamioňáka, lékaře, zetě, spolupracovníky, chlapce, lesníka, sourozence, syna, milenku, sousedy nebo pro snachu.


Klíčová slova: veršované, Ke svátku, texty, Milada, vtipné, přáníčko, básnička, originální, verše, animované, zdarma, elektronické, přáníčka, animace, blahopřání, dětské, 2023, 2023, slečny, nejhezčí, přání, pohlednice, sms, humorné, obrázky, ecards, Milada


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů