Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milada - přání ke svátku

Vzhledem k datu je nasnadě,
že chcem dneska přát Miladě
prostřednictvím těchto řádků
jenom to nejlepší k svátku.


Text Milada se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro ženu. Podívejte se též na Blahopřání Veselé Vánoce všem. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Zaujalo vás blahopřání Milada? Potom se o text podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Milada, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Ženu určitě potěší květina.

Milada, přání ke svátku, Svázaná kytice, texty, mms, pro trenéry a trenéry

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro trenéry, geokeškaře, dětičky, maminku, puberťáka, kamarády, dívku, partnera, vedoucí, golfisty, fotbalisty, nadřízeného, kamioňáka, chlapečka, bratrance, prarodiče, mistra, synovce, sousedy, kustody, podřízené, děvče, sportovkyni, otužilce, bráchu, děvčátko, ségru, dědu, elektrikáře, tchyni nebo pro kuchaře.


Klíčová slova: texty, mms, online, obrázky, animované, k narozeninám, sms, humorné, gratulace, originální, text, Milada, narozeniny, zdarma, Milada, Ke svátku, básnička, přáníčka, dětičky, oslava, 2023, přáníčko, animace, elektronické, narozeninové, 2023, nejhezčí


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů