Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Milada - přání ke svátku

Vzhledem k datu je nasnadě,
že chcem dneska přát Miladě
prostřednictvím těchto řádků
jenom to nejlepší k svátku.


Blahopřání Milada patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro ženu. Podívejte se též na Přání krásných Velikonoc. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Milý táto. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Líbí se vám přání s názvem Milada? Pak se o něj podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Milada, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Oslavence určitě neurazíte, pokud mu spolu s přáním předáte i malý nebo větší dárek. Mezi nejčastější dárky patří bonboniéry a alkoholické nápoje (víno nebo destiláty).

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko milada

dar, milada, přání ke svátkuMilada, přání ke svátku, Tulipány, sms, přání, pro hudebníky a hudebníky

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro hudebníky, basketbalisty, pionýry, řidiče, tenisty, spolužáky a spolužačky, kluky, děti, děvče, chlapa, vojáka, kolegyni, lékaře, partnera, milence, sestřenici, vedoucího, snachu, zetě, kytaristu, vedoucí, nejlepší kamarádku, slečny, holčičky, milenku, mámu, manžela, zaměstnance, pravnoučata, kolegy nebo pro maséry.


Klíčová slova: sms, přání, online, gif, narozeniny, Milada, verše, Ke svátku, 2024, originální, vtipné, dětské, Ke svátku, narozeninové, texty, k narozeninám, nejhezčí, animované, pionýry, přáníčko, přáníčka, Milada, ke stažení, blahopřání, zdarma, obrázky, básnička


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů