Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miluše - přání ke svátku

Drahá Miluše,
ať všechny hezké dny,
ubíhají hlemýždím tempem,
ať se na Tebe každý den,
usmívá celý svět,
ať vstaneš každé ráno,
s pozitivní náladou,
ať fouká zvláštní vítr,
který zahání smutky!
K dnešnímu svátku,
Ti přeji všechno nejlepší!


Text Miluše patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Láska a přátelství. Podívejte se též na Gratulace pro tetu. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání, Výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Miluše s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miluše, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen přání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence menším dárkem. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko miluše

dáreček k svátku, miluše, přání ke svátkuMiluše, přání ke svátku, Tulipány, gratulace, elektronické, pro milence a milence

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro milence, teenagery, pravnoučata, dospělé, slečnu, tenisty, sportovkyni, vnuky, pejskaře, chlapa, rybáře, cestovatele, dvojčata, otužilce, mistra, dědečka, vedoucí, kolegyni, golfisty, účetní, hasiče, paní učitelku, letce, mámu, učitelky, expartnerky, maminku, důchodce, podřízené, ségru nebo pro zetě.


Klíčová slova: gratulace, elektronické, 2024, dětské, zdarma, animace, ke stažení, text, přáníčko, narozeniny, verše, narozeninové, veršované, texty, sms, pohlednice, Ke svátku, 2024, pravnoučata, nejhezčí, Miluše, ecards, animované, blahopřání, přání, Miluše, mms


Dnešní den (15. červen 2024) slaví svůj svátek Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje jmeniny Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč. 19. červen 2024 bude slavit Leoš, Leo a Leon.


Prohledat web

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů