Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Miluše - přání ke svátku

Drahá Miluše,
ať všechny hezké dny,
ubíhají hlemýždím tempem,
ať se na Tebe každý den,
usmívá celý svět,
ať vstaneš každé ráno,
s pozitivní náladou,
ať fouká zvláštní vítr,
který zahání smutky!
K dnešnímu svátku,
Ti přeji všechno nejlepší!


Text Miluše patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace Láska a přátelství. Podívejte se též na Gratulace milá maminko. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Tento text (Miluše) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Miluše, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Miluše, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Miluše</strong>, nejhezčí, pro nejlepšího kamaráda a nejlepšího kamaráda

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro nejlepšího kamaráda, chlapce, strejdu, šéfovou, vedoucího, děti, syna, rodiče, chlapa, myslivce, ségru, tenistky, vedoucí, fotbalisty, elektrikáře, letce, synovce, seniory, zeťáka, hasiče, maséry, učitelky, přítelkyni, vnučku, kněze, junáky, kuchaře, cestovatele, účetní, lékaře nebo pro dívku.


Klíčová slova: Miluše, nejhezčí, vtipné, texty, elektronické, narozeninové, veršované, oslava, 2023, přání, text, sms, narozeniny, přáníčko, Miluše, online, básnička, zdarma, strejdu, humorné, Ke svátku, ecards, mms, gratulace, dětské, gif, originální


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů