Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mirek - přání ke svátku

Milý Mirku,
v tento slavnostní den,
ve Tvůj sváteční den,
Ti přeji Mirku,
hodně zdraví, štěstí,
lásky a hojnosti.
protože na Tebe vzpomínám,
prožij život jako v bavlnce,
krásný jako v pohádce!
Všechno nejlepší!


Blahopřání Mirek se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Gratulace Vánoce splněných snů. Mohlo by vás také zajímat Přání pro Adama. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Sdílejte tuto stránku se textem přáníčka Mirek s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Mirek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Děti za dárek uvítají především sladkosti, dospělí láhev dobrého alkoholu.

Mirek, přání ke svátku, Svázaná kytice, 2023, veršované, pro prababičku a prababičku

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro prababičku, důchodce, tenistky, rodiče, strýce, nadřízeného, kamarádku, basketbalisty, vnuky, golfisty, vojáky, strýčka, geokeškaře, holky, šéfku, kustody, snachu, kytaristu, pionýry, malé děti, muže, věřící, bafunáře, sportovce, manžela, turisty, expartnerky, chlapečka, kolegu, dospělé nebo pro keškaře.


Klíčová slova: 2023, veršované, nejhezčí, verše, pohlednice, Mirek, gratulace, texty, animace, humorné, elektronické, animované, ke stažení, oslava, Ke svátku, 2023, zdarma, narozeniny, tenistky, přání, přáníčko, gif, narozeninové, básnička, přáníčka, vtipné, k narozeninám


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Hledat slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů