Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Mirek - přání ke svátku

Milý Mirku,
v tento slavnostní den,
ve Tvůj sváteční den,
Ti přeji Mirku,
hodně zdraví, štěstí,
lásky a hojnosti.
protože na Tebe vzpomínám,
prožij život jako v bavlnce,
krásný jako v pohádce!
Všechno nejlepší!


Text Mirek je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace vše nejlepší k Valentýnu. Podívejte se též na Přáníčko k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání k narození dítěte. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Sdílejte text blahopřáníčka Mirek se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Mirek, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Vašim bližním se zároveň sluší předat i nějaký vhodný dar. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko mirek

dortík, mirek, přání ke svátkuMirek, přání ke svátku, Kytice, ke stažení, vtipné, pro chlapečka a chlapečka

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro chlapečka, podřízené, zahradníka, slečny, snachu, zahrádkáře, kytaristu, maséry, horolezce, synovce, nadřízeného, slečnu, rybáře, keškaře, vedoucí, ženu, cestovatele, otce, bráchu, přítelkyni, prarodiče, zaměstnance, zetě, strejdu, otužilce, partnera, přátele, ředitelku, manželku, ségru nebo pro tchána.


Klíčová slova: ke stažení, vtipné, básnička, gif, veršované, Mirek, narozeniny, verše, narozeninové, humorné, 2024, elektronické, pohlednice, originální, sms, text, obrázky, texty, zahradníka, oslava, mms, přání, blahopřání, přáníčka, animované, Mirek, dětské


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Najít slovo

Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů