Textová přání ke svátku
Ostatní
Natálie - přání ke svátku

Dneska slaví Natálie,
tak na zdraví si připijem!
A tak, prosím, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!


Blahopřání Natálie je v sekci Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Přáníčko Láska a přátelství. Mohlo by vás také zajímat SMS přání pro ženu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Natálie? Potom se o text podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Natálie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Natálie, přání ke svátku, Kytice, mms, přáníčka, pro bratrance a bratrance

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bratrance, profesory, tenisty, neteř, sousedy, dívky, děti, expartnerky, horolezce, pravnoučata, fotbalisty, partnerku, sourozence, štamgasty, milence, dospělé, zahrádkáře, slečny, chlapce, synovce, tátu, myslivce, nadřízené, holčičky, rodiče, holky, turisty, děti, maminku, seniory nebo pro bafunáře.


Klíčová slova: mms, přáníčka, texty, 2021, narozeninové, gratulace, Ke svátku, k narozeninám, Natálie, vtipné, básnička, verše, elektronické, oslava, veršované, blahopřání, sms, dětské, narozeniny, obrázky, přáníčko, zdarma, Ke svátku, přání, ke stažení, pohlednice


Dnešní den (19. září 2021) slaví svůj svátek Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2021) oslavuje jmeniny Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2021) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2021 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic. 23. září 2021 bude slavit Berta a Lina.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Veronika

Gratulace k vysvědčení

Blahopřání pro Petra

Blahopřání k narozeninám pro muže

Stýskací sms

Vysvědčení

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů