Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Natálie - přání ke svátku

Dneska slaví Natálie,
tak na zdraví si připijem!
A tak, prosím, dovol nám
popřát Ti k Tvým jmeninám!


Text gratulace Natálie je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání pro maminku. Podívejte se též na Přáníčko pro přítele. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání K Valentýnu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Natálie s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Natálie, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Buďte trochu originální a při výběru dárku se zkuste vyhnout klasice - penězům či alkoholu. Zkuste zakoupit třeba voucher na zajímavý víkendový pobyt.

Natálie, přání ke svátku, Kytice, narozeninové, verše, pro kamioňáka a kamioňáka

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kamioňáka, vodáka, syna, sousedy, lesníka, tchyni, ženy, dědu, holčičky, trenéry, bafunáře, maséry, kolegu, učitelky, nejlepší kamarádku, tenisty, rybáře, pradědu, zaměstnance, šéfovou, miláčka, tátu, švagrovou, puberťáka, tatínka, šéfku, partnerku, vojáky, švagra, prarodiče nebo pro keškaře.


Klíčová slova: narozeninové, verše, elektronické, nejhezčí, text, Ke svátku, obrázky, sms, Natálie, 2023, humorné, zdarma, narozeniny, dětské, přání, texty, 2023, básnička, syna, gif, oslava, k narozeninám, pohlednice, veršované, Ke svátku, přáníčka, online


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů