Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nikola - přání ke svátku

Nikola má dneska den,
ať je teda jako sen.
Ať sluníčko na Tebe svítí,
všude kolem kvete kvítí,
kamarádi ať Tě rozesmějí
všechno nejlepší na konec přejí


Text Nikola patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Věděli jsme to. Podívejte se též na Přání k výročí seznámení. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Chci být s Tebou. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Nikola s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Nikola, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Ženy vždy potěší nádherná kytice. Pánové ocení například degustační sety s výběrem zahraničních vín nebo rumů.

Nikola, přání ke svátku, Růžička, online, blahopřání, pro bafunáře a bafunáře

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro bafunáře, muzikanta, neteř, myslivce, důchodce, sportovce, bráchu, chlapce, nejlepší kamarádku, lékaře, vnučku, podřízené, holčičku, pradědu, rockera, děvčátko, přítele, vnuka, lesníka, kolegyni, štamgasty, seniory, strýčka, zaměstnance, partnerku, pejskaře, golfisty, teenagery, šéfa, milenku nebo pro sestru.


Klíčová slova: online, blahopřání, přání, narozeninové, nejhezčí, text, pohlednice, Ke svátku, oslava, narozeniny, verše, sms, veršované, humorné, 2023, vtipné, elektronické, Nikola, neteř, 2023, texty, obrázky, originální, dětské, Nikola, mms, animované


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů