Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nikola - přání ke svátku

Nikola má dneska den,
ať je teda jako sen.
Ať sluníčko na Tebe svítí,
všude kolem kvete kvítí,
kamarádi ať Tě rozesmějí
všechno nejlepší na konec přejí


Přáníčko Nikola patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Věděli jsme to. Podívejte se též na Přáníčko 20 roků. Mohlo by vás také zajímat Blahopřání Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Líbí se vám přání s názvem Nikola? Pak se o něj podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Nikola, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Nikola, přání ke svátku, Tulipány, <strong>Nikola</strong>, Ke svátku, pro muže a muže

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro muže, vojáka, zetě, malé děti, slečnu, sestřenici, zeťáka, horolezce, holčičky, miláčka, slečny, manžela, dceru, kamioňáka, milenku, vnučky, děvče, synovce, dívky, dětičky, manželku, chlapečka, tchyni, cestovatele, hokejisty, tchána, turisty, kolegyni, zaměstnance, řidiče nebo pro děti.


Klíčová slova: Nikola, Ke svátku, 2023, k narozeninám, gratulace, text, elektronické, přáníčko, narozeniny, přáníčka, online, ecards, dětské, blahopřání, básnička, pohlednice, humorné, nejhezčí, zetě, zdarma, verše, oslava, přání, narozeninové, texty, originální, obrázky


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledat slovo

Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů