Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Nikola - přání ke svátku

Nikola má dneska den,
ať je teda jako sen.
Ať sluníčko na Tebe svítí,
všude kolem kvete kvítí,
kamarádi ať Tě rozesmějí
všechno nejlepší na konec přejí


Blahopřání Nikola patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Věděli jsme to. Podívejte se též na Svátek František. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko malé děcko. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tento text (Nikola) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Nikola, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Je mnoho způsobů jak předat přání. Zvolte ten nejvhodnější podle vašich možností a na základě toho, jak vám je osoba blízká. Přání můžete poslat poštou na papíru, emailem, sms, vzkazem na sociální síti (facebook, twitter) nebo říci osobně. Spolu se samotným přání předejte i malý nebo velký dárek. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

SMS textová gratulace ke svátku, přáníčko nikola

květiny, nikola, přání ke svátkuNikola, přání ke svátku, Růžička, text, verše, pro štamgasty a štamgasty

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro štamgasty, syna, bráchu, ředitelku, tenisty, horolezce, geokeškaře, švagra, dceru, vojáka, ředitele, chlapa, učitele, holčičku, miláčka, puberťáka, dívky, slečny, kluky, trenéry, profesory, partnerku, dědečka, skauty, cyklisty, včelaře, bratrance, pradědu, paní učitelku, vnučky nebo pro šéfa.


Klíčová slova: text, verše, básnička, přáníčko, veršované, vtipné, oslava, animace, ke stažení, narozeniny, gif, pohlednice, Ke svátku, animované, obrázky, texty, originální, Ke svátku, bráchu, gratulace, zdarma, přáníčka, narozeninové, Nikola, online, sms, ecards


Dnešní den (18. červenec 2024) slaví svůj svátek Drahomíra, Drahomil, Drahomila, Drahomír a Arleta, zítra (19. červenec 2024) oslavuje jmeniny Čeněk a Čeňka, pozítří (20. červenec 2024) má svátek Ilja a Eliáš, 21. červenec 2024 bude mít svátek Vítězslav a Vítězslava. 22. červenec 2024 bude slavit Magdaléna, Magda a Rozvita.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů