Textová přání ke svátku
Ostatní
Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Renata se nachází v sekci Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Gratulace Ať problémy Tě nezaskočí. Mohlo by vás také zajímat Oslava a cukrárna. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Renata sdíleli s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Renata, přání ke svátku, Růže, 2021, narozeninové, pro dospělé a dospělé

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro dospělé, bratra, děti, tátu, pravnoučata, vedoucího, maséry, kámoše, přítele, dívky, geokeškaře, důchodce, kustody, seniory, horolezce, děti, slečny, ženy, kámošky, bratrance, přátele, partnera, tchána, partnerku, bafunáře, sportovce, švagra, prababičku, švagrovou, šéfa nebo pro ředitele.


Klíčová slova: 2021, narozeninové, mms, blahopřání, Ke svátku, Ke svátku, básnička, oslava, text, přání, k narozeninám, elektronické, vtipné, přáníčka, Renata, pohlednice, gratulace, veršované, Renata, 2021, texty, narozeniny, dětské, sms, ke stažení, zdarma


Dnešní den (11. květen 2021) slaví svůj svátek Svatava a Svatoslava, zítra (12. květen 2021) oslavuje jmeniny Pankrác a Všeboj, pozítří (13. květen 2021) má svátek Servác a Ofélie, 14. květen 2021 bude mít svátek Bonifác a Dina. 15. květen 2021 bude slavit Žofie, Sofie, Sofia a Harold.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Petra

Blahopřání k maturitě

Blahopřání pro Evu

Narozeninová přání

SMS pro miláčka

Důchodkyně v MHD

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

PF 2021

Vytvořte elektronické PF 2021 a rozešlete jej online ještě dnes.


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů