Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Renata patří do kategorie Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Blahopřání 18 let. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko pro kamarádku. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Tento vtipný text pojmenovaný Renata můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Peníze nejsou originálním dárkem, ale často jsou lepší alternativou než jiné dárky, které se nemusí trefit do vkusu a preferencí obdarovaného.

Renata, přání ke svátku, Růžička, nejhezčí, <strong>Ke svátku</strong>, pro kněze a kněze

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro kněze, tátu, děvčátko, sestru, golfistu, vinaře, manželku, spolužáky a spolužačky, holčičku, dívky, muzikanta, maséry, milenku, kolegu, švagra, elektrikáře, cestovatele, basketbalisty, sourozence, kamarádku, vodáka, kluky, profesorky, pionýry, kolegy, kytaristu, sportovce, kámoše, zahradníka, řidiče nebo pro učitele.


Klíčová slova: nejhezčí, Ke svátku, 2023, ecards, básnička, oslava, pohlednice, blahopřání, elektronické, veršované, přáníčko, gif, ke stažení, 2023, obrázky, text, humorné, přáníčka, děvčátko, online, zdarma, mms, animace, verše, gratulace, narozeninové, narozeniny


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Prohledat web

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů