Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Renata patří do sekce Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Nezáleží na blahopřání. Mohlo by vás také zajímat Gratulace k dvacetinám. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Zaujalo vás blahopřání Renata? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Vytisknuté přání lze zaslat pozemní poštou nebo ho můžete zaslat elektronicky pomocí emailu, sms, zprávy na Facebooku, Twitteru nebo jiné sociální sítě. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Ženu určitě potěší květina.

Renata, přání ke svátku, Tulipány, animace, přání, pro snachu a snachu

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro snachu, sestru, malé děti, profesory, mistra, bratrance, sousedy, kněze, tátu, turisty, slečny, tatínka, profesorky, vnoučata, vedoucího, kuchaře, spolužáky a spolužačky, myslivce, golfisty, muže, vnuky, vnučky, seniory, synovce, dospělé, letce, cestovatele, dědu, přítelkyni, přátele nebo pro lesníka.


Klíčová slova: animace, přání, obrázky, texty, narozeninové, animované, online, originální, gif, nejhezčí, přáníčka, vtipné, ecards, Renata, sms, Ke svátku, blahopřání, Renata, malé děti, verše, veršované, mms, básnička, Ke svátku, 2023, přáníčko, text


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Prohledat web

Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů