Textová přání ke svátku
Ostatní




Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Renata se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Gratulace k narozeninám. Mohlo by vás také zajímat Oslava a cukrárna. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Zaujalo vás blahopřání Renata? Potom se o text podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Renata, přání ke svátku, Tulipány, <strong>2022</strong>, vtipné, pro skauty a skauty

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro skauty, prarodiče, učitele, učitelky, syna, trenéry, havíře, maminku, mámu, golfisty, ředitele, švagrovou, tátu, bratrance, partnera, pravnoučata, holky, profesorky, milenku, horolezce, chlapce, podřízené, ségru, strýčka, kluky, babičku, přátele, šéfa, profesory, turisty nebo pro tchána.


Klíčová slova: 2022, vtipné, pohlednice, dětské, obrázky, mms, Ke svátku, přáníčka, zdarma, blahopřání, verše, text, přání, oslava, texty, elektronické, Ke svátku, 2022, Renata, ke stažení, Renata, sms, k narozeninám, básnička, narozeniny, gratulace


Dnešní den (27. červen 2022) slaví svůj svátek Ladislav a Ladislava, zítra (28. červen 2022) oslavuje jmeniny Lubomír a Serena, pozítří (29. červen 2022) má svátek Pavel, Petr a Esmeralda, 30. červen 2022 bude mít svátek Šárka, Melanie, Vlastimír a Vlastimíra. 1. červenec 2022 bude slavit Jaroslava a Vesna.


Vyhledání

Reklama


Odkazy



Text přání k svátku Petra

Blahopřání k maturitě

Blahopřání pro Evu

Narozeninová přání

SMS pro miláčka

Důchodkyně v MHD

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů