Textová přání ke svátku
Ostatní
Renata - přání ke svátku

Dneska slaví Renata,
ať je strašně bohatá!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Renata patří do sekce Přání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Hodně štěstí, pohody a zdraví. Podívejte se též na Blahopřání Den žen. Mohlo by vás také zajímat Oslava a cukrárna. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Renata sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Renata, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Líbí se vám přání? Pošlete ho pomocí SMS, vytiskněte a odešlete poštou nebo přání předejte osobně. Nestyďte se spolu s přáním předat i dárek. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Renata, přání ke svátku, Svázaná kytice, Ke svátku, pohlednice, pro partnera a partnera

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, pro muže apod.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro partnera, pionýry, tchyni, bratra, strýce, nadřízené, neteř, děti, holky, šéfa, chlapa, milenku, maséry, dospělé, tetu, podřízené, přátele, partnerku, expartnerky, tenisty, holčičky, hokejisty, slečny, profesory, švagra, turisty, učitelky, švagrovou, mámu, spolupracovníky nebo pro sousedy.


Klíčová slova: Ke svátku, pohlednice, přáníčka, veršované, dětské, oslava, verše, narozeninové, blahopřání, elektronické, ke stažení, Ke svátku, Renata, 2020, vtipné, Renata, texty, k narozeninám, sms, obrázky, zdarma, 2020, narozeniny, přáníčko, básnička, přání


Dnešní den (29. říjen 2020) slaví svůj svátek Sylvie, Silvie a Sylva, zítra (30. říjen 2020) oslavuje jmeniny Tadeáš, Dimitrij a Hvězdoslav, pozítří (31. říjen 2020) má svátek Štěpánka, Volfgang a Wolfgang, 1. listopad 2020 bude mít svátek Felix a Felície. 2. listopad 2020 bude slavit Jessica, Tobiáš, Jesika a Achiles.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Petra

Blahopřání k maturitě

Blahopřání pro Evu

Narozeninová přání

SMS pro miláčka

Důchodkyně v MHD

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů