Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Rostislav - přání ke svátku

Milý Rostislave,
ať Tě nikdy nepotká,
žádná otrava ani kritika,
a nikdy Tě nic nezlomí!
Přeji ti všechno nejlepší,
lásku, zdraví, úspěch, štěstí!
Rosťo, užij si dnešní svátek!


Blahopřání Rostislav je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace ke studiu. Podívejte se též na Stavil se tu zajíček. Mohlo by vás také zajímat Textové přáníčko k důchodu. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Rostislav sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Rostislav, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Spolu s přáním předejte i pěkný dárek. Kluky potěší elektronika (mobil, chytré hodinky atd.), dívce přineste pěknou kytici květin.

Rostislav, přání ke svátku, Květiny, <strong>Rostislav</strong>, nejhezčí, pro zahrádkáře a zahrádkáře

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto stránkách.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro zahrádkáře, ženu, teenagery, štamgasty, golfistu, hasiče, dvojčata, spolužáky a spolužačky, kamioňáka, kustody, profesory, vnučku, tetu, ženy, věřící, dívky, bratrance, dětičky, skauty, sportovkyni, vedoucího, nadřízeného, sportovce, neteř, zaměstnance, vojáka, mistra, fotbalisty, pravnoučata, pradědu nebo pro chlapy.


Klíčová slova: Rostislav, nejhezčí, obrázky, gratulace, dětské, 2023, pohlednice, narozeniny, zdarma, originální, text, veršované, Ke svátku, mms, elektronické, Rostislav, k narozeninám, gif, teenagery, humorné, 2023, animace, vtipné, blahopřání, verše, narozeninové, texty


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Vyhledávání

Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů