Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Rudolf - přání ke svátku

Milý Rudolfe,
kolik hodin bije čas
kolik listí sype les,
tolik štěstí a sladkosti,
tolik zdraví a radosti,
v den Tvého svátku,
Ti Rudo, přeji všechno nejlepší!


Přáníčko Rudolf je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Gratulace biflování skončilo. Podívejte se též na Texty blahopřání k sponzi. Mohlo by vás také zajímat Přání Stříbrná svatba. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Sdílejte text blahopřáníčka Rudolf s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Rudolf, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí přání poslat pomocí emailu nebo sms. Kromě přání byste neměli zapomenout ani na dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi vhodné dary patří destiláty, likéry, víno, exkluzivní pivo nebo pikantní dárkové koše s vybranými exotickými delikatesami.

Rudolf, přání ke svátku, Kytice, dětské, 2023, pro turisty a turisty

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro turisty, včelaře, manželku, vinaře, tenistky, holky, šéfa, manžela, trenéry, sestru, hokejisty, geokeškaře, holčičku, děti, děvče, neteř, chlapce, slečnu, kolegyni, spolužáky a spolužačky, hasiče, expartnery, junáky, tatínka, podřízené, zeťáka, šéfku, vnuky, maséry, skauty nebo pro horolezce.


Klíčová slova: dětské, 2023, sms, verše, gratulace, veršované, přáníčko, k narozeninám, gif, básnička, pohlednice, texty, animované, ecards, Rudolf, mms, přáníčka, Rudolf, manželku, obrázky, elektronické, 2023, text, zdarma, ke stažení, Ke svátku, nejhezčí


Dnešní den (2. říjen 2023) slaví svůj svátek Oliver a Olivie, zítra (3. říjen 2023) oslavuje jmeniny Bohumil a Bohuš, pozítří (4. říjen 2023) má svátek František a Evald, 5. říjen 2023 bude mít svátek Eliška a Elza. 6. říjen 2023 bude slavit Hanuš a Hanuše.


Najít slovo

Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů