Textová přání ke svátku
Ostatní
Růžena - přání ke svátku

Růženko, jsi nej!
Pěknej svátek měj!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Růžena se nachází v kategorii Blahopřání ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Firemní PF. Podívejte se též na Gratulace k dvacetinám. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Tento vtipný text pojmenovaný Růžena můžete sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Růžena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Růžena, přání ke svátku, Svázaná kytice, gratulace, veršované, pro pravnoučata a pravnoučata

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro pravnoučata, junáky, dospělé, chlapce, milence, rybáře, geokeškaře, otce, basketbalisty, dědečka, hokejisty, tatínka, partnera, zahrádkáře, syna, neteř, holčičky, tchyni, sestřenici, kluky, chlapa, sestru, důchodce, muže, kámoše, tenisty, rodiče, slečny, bratra, malé děti nebo pro švagra.


Klíčová slova: gratulace, veršované, dětské, 2020, narozeniny, přáníčko, básnička, mms, texty, obrázky, elektronické, Ke svátku, pohlednice, oslava, k narozeninám, sms, Ke svátku, text, ke stažení, zdarma, vtipné, 2020, přání, narozeninové, blahopřání, Růžena


Dnešní den (3. duben 2020) slaví svůj svátek Richard a Richarda, zítra (4. duben 2020) oslavuje jmeniny Ivana a Izidor, pozítří (5. duben 2020) má svátek Miroslava a Mirka, 6. duben 2020 bude mít svátek Vendula a Venuše. 7. duben 2020 bude slavit Heřman a Hermína.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michal

Přáníčko k promoci

Přání k svátku

Narozeniny přání

Zamilované SMS klukovi

FC Manchester United

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů