Textová přání ke svátku
Ostatní
Růžena - přání ke svátku

Růženko, jsi nej!
Pěknej svátek měj!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text gratulace Růžena je v kategorii Gratulace ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Firemní PF. Podívejte se též na Gratulace ať Ježíšek Vám dá. Mohlo by vás také zajímat Přáníčko patnácté výročí. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Sdílejte text blahopřáníčka Růžena s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Růžena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.


Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci buď elektronicky (email, sms, facebook, twitter apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Pokud je oslavencem blízká osoba, je žádoucí předat spolu s přáním i fyzický dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Růžena, přání ke svátku, Kytičky, text, oslava, pro tátu a tátu

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro tátu, podřízené, pradědu, syna, kustody, dospělé, synovce, milenku, profesorky, otce, basketbalisty, slečny, kámoše, ženy, švagra, babičku, turisty, vnučky, hokejisty, kamarády, spolupracovníky, expartnery, tetu, junáky, přítelkyni, šéfa, spolužáky a spolužačky, tchána, holky, vnoučata nebo pro štamgasty.


Klíčová slova: text, oslava, ke stažení, Růžena, narozeniny, 2021, Růžena, zdarma, pohlednice, veršované, vtipné, obrázky, narozeninové, gratulace, texty, přáníčka, k narozeninám, blahopřání, verše, dětské, mms, Ke svátku, básnička, přáníčko, 2021, Ke svátku


Dnešní den (22. září 2021) slaví svůj svátek Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2021) oslavuje jmeniny Berta a Lina, pozítří (24. září 2021) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2021 bude mít svátek Zlata a Zlatuše. 26. září 2021 bude slavit Andrea a Andriana.


Vyhledání

Reklama


OdkazyText přání k svátku Michal

Přáníčko k promoci

Přání k svátku

Narozeniny přání

Zamilované SMS klukovi

FC Manchester United

100 růží

Darujte velkou kytici krásných 100 růží.

100 růží

Krásný dárek v podobě kytice 100 růží. Darujte květiny.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů