Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Růžena - přání ke svátku

Růženko, jsi nej!
Pěknej svátek měj!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Přáníčko Růžena se nachází v sekci Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Firemní PF. Podívejte se též na Vánoční přání nevhodné pro workoholiky. Mohlo by vás také zajímat Gratulace Vše nejlepší. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tento text (Růžena) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Růžena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Přání lze poslat pomocí emailové pošty, sms zprávy nebo ho můžete přednést osobně při setkání nebo prostřednictvím telefonního hovoru. Záleží především na va vašich možnostech a na tom, jak vám je osoba blízká. Pokud slaví blízká osoba, je vhodné i dát i nějaký pěkný dárek. Klasikou jsou dárkové boxy či pytlíky plné sladkostí nebo degustační sety piv, ciderů nebo vín.

Růžena, přání ke svátku, Svázaná kytice, přání, Růžena, pro děti a děti

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro děti, důchodce, zeťáka, bafunáře, holky, skauty, nejlepšího kamaráda, paní učitelku, zetě, šéfovou, hudebníky, bratra, snachu, štamgasty, tetu, dívky, tchyni, prarodiče, basketbalisty, pravnoučata, tatínka, otce, babičku, děvčátko, kámoše, švagra, chlapečka, slečny, rybáře, rodiče nebo pro lékaře.


Klíčová slova: přání, Růžena, nejhezčí, elektronické, zdarma, obrázky, mms, online, k narozeninám, humorné, verše, vtipné, blahopřání, Ke svátku, animace, Ke svátku, animované, narozeninové, zeťáka, básnička, Růžena, gif, přáníčka, texty, text, dětské, narozeniny


Dnešní den (2. duben 2023) slaví svůj svátek Erika a Áron, zítra (3. duben 2023) oslavuje jmeniny Richard a Richarda, pozítří (4. duben 2023) má svátek Ivana a Izidor, 5. duben 2023 bude mít svátek Miroslava a Mirka. 6. duben 2023 bude slavit Vendula a Venuše.


Vyhledávání

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů