Přání, přáníčka, blahopřání
Ostatní
Růžena - přání ke svátku

Růženko, jsi nej!
Pěknej svátek měj!
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!


Text Růžena je v kategorii Ke svátku

Dále vám doporučujeme navštívit Blahopřání Firemní PF. Podívejte se též na Blahopřání pro sestru. Mohlo by vás také zajímat Elektronické přáníčko k svatbě. Další zajímavé elektronické texty a textové gratulace zdarma naleznete v jednotlivých kategoriích zobrazených vlevo nahoře.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste tento text s názvem Růžena sdíleli s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Co s textem gratulace, přáníčka, blahopřání ke svátku?

Růžena, přání ke svátku, texty blahopřání, elektronická textová přáníčkaTento vtipný veršovaný text (přání ke svátku) - básničku - nemusíte posílat jen prostřednictvím sms. Text je k dispozici zdarma ke stažení a vytištění. Doporučujeme též přidat pěkný romantický obrázek, který se bude mužům, klukům, pánům, příteli, kamarádovi, partnerovi, milenci, manželovi nebo ženám, dívkám, slečnám, partnerce, přítelkyni, milence líbit.

Pokud se vám zdá uvedené přání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo přání vytiskněte a pošlete poštou. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Mezi oblíbené dárky v současnosti patří vouchery na tzv. wellness pobyty.

Růžena, přání ke svátku, Kytice, animace, <strong>2023</strong>, pro ségru a ségru

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.


Uvedené texty jsou vhodné prakticky pro všechny, tedy například pro ségru, mámu, sestru, dospělé, milence, bafunáře, kolegy, švagrovou, sourozence, tatínka, golfisty, kámoše, tátu, prarodiče, důchodce, kustody, děvče, sportovce, děvčátko, slečnu, partnerku, kytaristu, strýce, snachu, babičku, dívky, kluky, rodiče, sportovkyni, učitelky nebo pro včelaře.


Klíčová slova: animace, 2023, básnička, Růžena, přání, přáníčko, narozeninové, ecards, nejhezčí, vtipné, přáníčka, text, texty, 2023, verše, gratulace, obrázky, veršované, sestru, online, Ke svátku, Růžena, humorné, k narozeninám, animované, blahopřání, elektronické


Dnešní den (30. listopad 2023) slaví svůj svátek Ondřej a Ondřejka, zítra (1. prosinec 2023) oslavuje jmeniny Iva a Edmund, pozítří (2. prosinec 2023) má svátek Blanka, Vivien, Bibiana a Viviana, 3. prosinec 2023 bude mít svátek Svatoslav a Xaver. 4. prosinec 2023 bude slavit Barbora, Bára, Barbara a Babeta.


Najít slovo

Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů